Dzisiaj jest sobota, 25 maja 2019 r., 145 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Jest młody, ciężko trenuje i marzy, by zostać Mistrzem Świata.
Dodał: MaG, 06-11-2017 16:31, odsłon: 17303

Oliwier Przerwa jest uczniem szkoły podstawowej w Jedlni im. Władysława Jagiełły. To młody 10 – letni chłopak świetnie zapowiadający się zawodnik brazylijskiego odmiany sztuki walki Jiu Jitsu. Jego trenerem jest Michał Elsner, który posiada czarny pas BJJ z klubu Virtus Radom .

ZŁOTUCHA DARIUSZ

- Oliwier uczęszcza na treningi pięć razy w tygodniu. Oprócz tego trenuje w domu  np. bieganie, czy podciąganie się na linie . Swoją przygodę ze sportem rozpoczął w wieku sześciu lat . Oliwier wziął udział w około 22 turniejach w  Polsce i za granicą . Na swoim koncie ma 32 złote medale  i 1 srebro  - opowiada mama Oliwiera Katarzyna

 

Jednym z największych osiągnięć Oliwiera jest zdobyte Mistrzostwo Czech No GI i wicemistrzostwo w GI 2017 roku . Dziesięciolatek jest również, aktualnym mistrzem Polski BJJ No GI w kategorii -40 kg . Ostatnio w Luboniu na Pucharze Polski również sięgnął po złoty medal.

 

  Marzeniem Oliwiera jest  zostanie mistrzem świata i mistrzem UFC.

 

Oliwier ciężko pracuje na treningach w klubie aby spełnić swoje marzenia. Każdy kto chce poznać  tego młodego fightera i obserwować jego postępy w zdobywaniu kolejnych osiągnięć może to zrobić zaglądając na jego oficjalny fan page - Oliwier Przerwa BJJ    
Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook