STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY
Dwie wygrane w niższych ligach. Brawa dla Królewskich i Legionu
Dodał: MaG, 21-05-2018 11:23, odsłon: 1220

Miniony weekend był udany nie tylko dla pionkowskiego Prochu, ale także dla zespołów grających w niższych klasach rozgrywkowych. Komplet punktów zgarnęły zespoły Królewskich Jedlnia i Legionu Suskowola.

Klasa A
KP Stanisławice - Królewscy Jedlnia 4:5 (2:3)
Bramki: K. Dąbrowski 5, M. Dąbrowski 16, 42, 56, Ł. Kołodzij 81.
Królewscy: Modelewski - Orłowski, Glimasiński, Iwanowski, Gil - Skalski, K. Dąbrowski, P. Sałek, Kołodziej - M. Dąbrowski, S. Sałek.

Królewscy po remisie z Gryfem Policzna, wysokiej wygranej 8:0 z Magnuszewem, chyba zbyt pewnie poczuli się w Stanisławicach. Miejscowy Klub Piłkarski zajmuje ostatnie miejsce i piłkarze Królewskich musieli sporo się napracować, aby zgarną komplet punktów. Drużyna szybko zdobyła dwa gole, ale gospodarze cały czas byli w grze i w 48 minucie, zaraz po przerwie było 3:3. W 56 minucie było 4:4 i taki wynik utrzymał się do 81 minuty. Dopiero Łukasz Kołodziej ustalił wynik spotkania.

Po tej wygranej Królewscy nadal zajmują trzecią lokatę po 22 kolejkach. W następnej kolejce drużyna zagra z rewelacją rundy wiosennej WUKS Ruda Wielka.

Klasa B
Legion Suskowola - Wisła Chotcza 3:1 (1:1)
Bramki: Żyła, Szewczyk, Hołuj.

Legion w niezłym stylu pokonał trzecią w tabeli Wisłę. Ciekawostką jest fakt, że w drużynie gości wystąpił znany bokser zawodowy, Michał Żeromiński, który w wolnych chwilach gra właśnie w piłkę nożną.