Dzisiaj jest wtorek, 11 grudnia 2018 r., 345 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Alior Bank
Brązowa odznaka dla Dariusza Sułka
Dodał: MaG, 03-11-2017 12:17, odsłon: 18085
fot.TSD
fot.TSD

W miniony wtorek 28 października Dariusz Sułek, trener Klubu Sportowego Centrum Tang Soo Do Pionki został odznaczony brązową odznaką „ Za Zasługi dla Polskiego Kickboxingu”.Uroczystej dekoracji, która miała miejsce podczas oficjalnego otwarcia Pucharu Polski Kickboxingu Pointfighting w Świdniku, dokonał Wiceprezes Zarządu Polskiego Związku Kickboxingu Jerzy Bassa.

Odznaka ta jest przyznawana za wysokie osiągnięcia sportowe, trenerskie, organizacyjne oraz popularyzację i upowszechnianie kultury fizycznej w zakresie kickboxingu.

W uzasadnieniu odznaczenia możemy znaleźć informację, że Dariusz Sułek wychował do tej pory ponad dwudziestu mistrzów Polski w formułach planszowych kickboxingu. Jego wychowankowie byli czterokrotnie wybierani najlepszymi zawodnikami mistrzostw, wielokrotnie byli powoływani do kadry narodowej i reprezentowali Polskę podczas mistrzostw i pucharów Europy i świata.

Warto podkreślić, że Polski Związek Kickboxingu jest bardzo liczną ogólnopolską organizacją , wchodzącą w skład światowej federacji WAKO (World Association of Kickboxing Organizations). Niedawno związek został przyjęty w poczet członków zwyczajnych Polskiego Komitetu Olimpijskiego.  
Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook