Dzisiaj jest sobota, 23 czerwca 2018 r., 174 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY
[ZDJĘCIA] Worek pełen medali. Udany występ młodych zawodników Centrum w zawodach taekwondo w Pabianicach
Dodał: JaW, 08-06-2017 13:59, odsłon: 12415
Fot. archiwum prywatne
Fot. archiwum prywatne

Super występ podczas VI Pucharu Pabianic Taekwondo zaliczyli zawodnicy KS Centrum Tang Soo Do. W klasyfikacji klubowej zajęli drugie miejsce i zdobyli rekordową liczbę aż 65 medali! Po trzy razy na najwyższym stopniu podium stawali Oliwia Pańczak, Kacper Trzos, Jakub Płachta, Oskar Amanowicz, Wiktoria Rutkowska i Hanna Zaremba.

Zawody odbyły się w minioną sobotę (3.06). Wystąpiła w nich rekordowa liczba 166 zawodników w kategoriach wiekowych od dziecka do kadeta. Swoich reprezentantów miało osiem klubów z Polski i Litwy.

 

Klub Sportowy Centrum TSD Pionki wystawił 26-osobową reprezentację, którą prowadzili trenerzy Paulina Woźniak i Piotr Olszewski. Nasi zawodnicy spisali się bardzo dobrze w Pabianicach i zdobyli w sumie aż 65 medali, z czego 17 złotych! W klasyfikacji zespołowej Centrum zajęło wysokie drugie miejsce.

 

Najwięcej, bo po trzy złote medale zdobywali kadeci Oliwia Pańczak, Kacper Trzos i Jakub Płachta, wśród młodzików Oskar Amanowicz i Wiktoria Rutkowska oraz w kategorii dzieci młodsze Hanna Zaremba. Pierwsze miejsca w swoich konkurencjach zajmowali też Julia Czachor, Zuzia Maj, Alicja Wiszniowska i Marcel Biesiadecki. Grono medalistów uzupełnili: Bartosz Brydziński, Zuzanna Kowalczyk, Lena Ceglarz, Iga Woźniak, Alan Delega, Kornel Stopka, Zofia Brudzyńska, Jan Wojda i Anastazja Wiszniowska.

 

 

Młodych zawodników Centrum TSD Pionki podczas zawodów w Pabianicach mocno dopingowali też rodzice. Na dole dwójka trenerów, Piotr Olszewski i Paulina Woźniak.


Skontaktuj się z autorem tekstu: JaW
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook