Dzisiaj jest wtorek, 19 marca 2019 r., 78 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
[ZDJĘCIA] Super wyniki zawodników Centrum na Mistrzostwach Europy Taekwondo w Częstochowie
Dodał: JaW, 30-06-2017 10:17, odsłon: 15464
Fot. archiwum prywatne
Fot. archiwum prywatne

Osiem złotych medali Mistrzostw Europy Taekwondo International przywieźli w weekend z Częstochowy zawodnicy KS Centrum Tang Soo Do Pionki. To była bardzo udana impreza dla pionkowskiego klubu, bo w sumie udało się zdobyć aż 26 medali indywidualnych.

ZŁOTUCHA DARIUSZ

MOCNE UDERZENIE

Mistrzostwa Europy Taekwondo International rozegrano w dniach 23-25 czerwca w Częstochowie. Uczestniczyło w nich blisko 500 zawodników z trzynastu państw. Nie zabrakło ścisłej czołówki w swoich kategoriach i jak podkreślano podczas uroczystego otwarcie mistrzostw o miejsca na podium miało nie być tak łatwo.

 

W tak silnej stawce bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy Centrum TSD Pionki, którzy zdobyli 8 złotych – 10 srebrnych – 8 brązowych medali oraz dodatkowo 7 medali w walkach drużynowych Tag Team. Najbardziej efektownie wypadli kadeci, szczególnie w najliczniej obsadzonej kategorii walk przerywanych point stop -175 cm, gdzie zajęli wszystkie miejsca na podium. Wśród medalistów byli też seniorzy, a mogło być jeszcze lepiej, gdyby w kilku przypadkach w walkach finałowych nie zabrakło szczęścia w dogrywkach.

 

 

Wśród złotych medalistek była Aleksandra Grzywacz.

 

MEDALIŚCI

Tytuły mistrzów Europy zdobyli: Marek Czapka (formy), Patryk Banaszek, Piotr Olszewski, Julia Czachor (wszyscy walki point stop), Ola Grzywacz, Oliwia Pańczak, Kacper Trzos (wszyscy walki light contact) oraz Alicja Wiszniowska (techniki specjalne). W rywalizacji drużynowej Tag Team złoty medal zdobyli: Patryk Banaszek, Jakub Grzywacz i Kacper Trzos.

 

Z medalami z Częstochowy wrócili też: Grzegorz Amanowicz, Szymon Grabowski, Michał Borkowski, Jakub Grzywacz, Jakub Płachta, Zuzanna Maj i Piotr Olszewski.


Skontaktuj się z autorem tekstu: JaW
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook