Dzisiaj jest poniedziałek, 23 kwietnia 2018 r., 113 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY | FORUM
[ZDJĘCIA] Mistrzowie Polski razy osiem! Sukcesy zawodników Centrum TSD na międzynarodowym turnieju w Krakowie
Dodał: JaW, 24-03-2017 09:51, odsłon: 14234
Fot. archiwum prywatne
Fot. archiwum prywatne

Dziewiętnaście medali, w tym osiem tytułów mistrzowskich zdobyli zawodnicy klubu wschodnich sztuk walki Centrum Tang Soo Do Pionki podczas 24. Międzynarodowych Mistrzostw Polski Taekwondo. Dodatkowo Jakub Grzywacz został najlepszym zawodnikiem w grupie wiekowej kadetów. Zawody odbyły się w miniony weekend w Krakowie.

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Taekwondo zgromadziły na starcie ponad 620 uczestników z 26 klubów i dwie reprezentacje zagraniczne: Austria i Litwa.

 

- Poszczególne kategorie były bardzo liczne obstawione. Rywalizacja zdaniem wielu obserwatorów odbywała się na światowym poziomie – relacjonuje Dariusz Sułek, trener Centrum TSD Pionki.

 

Dorobek medalowy zawodników pionkowskiego klubu to 19 medali: 8 złotych – 9 srebrnych – 2 brązowe.

 

Najlepiej wypadli kadeci, którzy wygrali wszystkie cztery kategorie walk. W tej grupie wiekowej za najlepszego zawodnika mistrzostw uznany został Jakub Grzywacz, który zdobył dwa złote medale. Trzy razy na najwyższym stopniu podium stawał Patryk Banaszek, a Oliwia Pańczak w walkach semi contact zdobyła swój pierwszy medal w kategorii kadetek.

 

Wśród juniorów nie zawiodła zdobywczyni trzech medali, Aleksandra Grzywacz. W grupie seniorów udanie zadebiutował Michał Borkowski, który również wywalczył trzy medale. Miłe niespodzianki swoją postawą sprawili Jakub Płachta i Szymon Grabowski. Na najwyższym stopniu podium stanął też Marek Czapka w formach tradycyjnych otwartych seniorów.


Skontaktuj się z autorem tekstu: JaW
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook