Dzisiaj jest sobota, 23 czerwca 2018 r., 174 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY
Fabryka Domów Bogucin
[ZDJĘCIA] Grand Prix Pionek w siatkówce plażowej. Pierwszy turniej wygrali Janek/Janiszewski
Dodał: JaW, 17-07-2017 15:30, odsłon: 17899
Fot. Jakub Wojtaszewski
Fot. Jakub Wojtaszewski

Mariusz Janiszewski i Karol Janek wygrali w niedzielę pierwszy turniej cyklu Grand Prix Pionek 2017 w siatkówce plażowej. Najlepsza spośród pionkowskich par, Jakub Grabowski/Jakub Cymbała, skończyła granie w ćwierćfinale. Kolejny turniej w najbliższą niedzielę (23.07) na boiskach nad Stawem Górnym.

Do inauguracyjnych zawodów Grand Prix Pionek w siatkówce plażowej zgłosiło się piętnaście par. Rywalizowano systemem "brazylijskim". Od samego początku za głównych faworytów uznawani byli Jan Ślażyński i Karol Ślażyński. Duet z Wolanowa zgodnie z oczekiwaniami zameldował się w finale, ale tam musiał uznać wyższość pary Mariusz Janiszewski/Karol Janek. Trzecie miejsce zajęli Cezary Kunowski i Michał Bank, a czwarte Konrad Soból i Robert Głogowski.

 

Na miejscu 5-8 turniej zakończyła najlepsza spośród pionkowskich par, Jakub Grabowski/Jakub Cymbała, którzy w ćwierćfinale przegrali po tie-breaku z Sobólem i Głogowskim.

 

WYNIKI

Finał

Janek/Janiszewski – K.Ślażyński, J.Ślażyński 2:0 (15:9, 15:8)

Mecz o 3. miejsce

Kunowski/Bank – Soból/Głogowski 2:0 (15:12, 15:6).

 

 

Inauguracyjne zawody Grand Prix Pionek w siatkówce plażowej wygrali w niedzielę Mariusz Janiszewski i Karol Janek z Radomia.

 

Zwycięzcy otrzymali po 100 punktów do klasyfikacji całego cyklu. Zdobywcy kolejnych trzech miejsc odpowiednio 75, 50 i 25 pkt.

 

Drugi turniej Grand Prix Pionek rozegrany zostanie w najbliższą niedzielę (23.07) na boiskach nad Stawem Górnym przy ulicy Polnej. Zapisy w dniu zawodów od godziny 10:00.

 

Cały cykl GP będzie się składać z czterech turniejów. Kolejne zaplanowano na 13 i 20 sierpnia. Najlepsi zawodnicy mogą liczyć na puchary i nagrody rzeczowe.


Skontaktuj się z autorem tekstu: JaW
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook