Dzisiaj jest sobota, 23 czerwca 2018 r., 174 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY
Fabryka Domów Bogucin
[ZDJĘCIA] Dobry wynik KS Centrum Tang Soo Do w Piasecznie
Dodał: JaW, 13-04-2017 06:45, odsłon: 11023
Fot. archiwum prywatne
Fot. archiwum prywatne

Kolejny udany start zanotowali zawodnicy KS Centrum Tang Soo Do. W minioną sobotę (8.04) podczas turnieju kickboxingu Piaseczno Open w kategoriach wiekowych 5-15 lat reprezentanci pionkowskiego klubu wschodnich sztuk walki zdobyli 20 medali indywidualnych. Dwukrotnie na najwyższym stopniu podium wśród kadetów starszych stawali Jakub Grzywacz i Oliwia Pańczak.

Zawody w Piasecznie były doskonałym sprawdzianem formy przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski kadetów w kickboxingu. Tegoroczna edycja turnieju była rekordowa. W hali miejscowego GOSiR-u o medale w poszczególnych konkurencjach walczyło ponad 250 zawodników w wieku 5-15 lat.

 

KS Centrum Tang Soo Do Pionki wystawił 24-osobową reprezentację, która w sumie zdobyła indywidualnie 20 medali oraz srebro i brąz w walkach drużynowych kadetów. Na najwyższym stopniu podium po dwa razy stawali Jakub Grzywacz i Oliwia Pańczak, a po jednym złotym medalu wywalczyli Patryk Banaszek, Zuzanna Maj, Alicja Wiszniowska i Kornel Stopka. Wśród medalistów znaleźli się również: Kacper Trzos, Jakub Płachta, Oskar Amanowicz, Jakub Klimowicz, Marcel Biesiadecki i Hanna Zaremba.

 

 

W kategorii wiekowej kadetów zawodnicy KS Centrum Tang Soo Do Pionki zdobyli łącznie 14 medali.

 

Jak podkreśla trener Dariusz Sułek na uwagę zasługuje występ grupy dziecięcej pod przewodnictwem Pauliny Woźniak i Piotra Olszewskiego.

 

- Nasi najmłodsi zawodnicy poradzili sobie bardzo dobrze zdobywając dwa złote i trzy brązowe medale w bardzo licznie obsadzonych kategoriach, największa z nich liczyła 35 osób. Kilku zawodników zakończyło rywalizację zaraz za podium, co stanowi bardzo dobry prognostyk przed kolejnymi zawodami – relacjonuje Sułek.

 

O dodatkowy sukces postarał się Michał Borkowski, który zajął trzecie miejsce w Pointfighting Elite Cup. Jest to turniej pucharowy open, do którego zapraszani są najlepsi zawodnicy w Polsce specjalizujący się w tej formule walk.


Skontaktuj się z autorem tekstu: JaW
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook