Dzisiaj jest sobota, 23 czerwca 2018 r., 174 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY
Fabryka Domów Bogucin
[FOTO] Tacy mali, a już medaliści. Udany występ zawodników Centrum Tang Soo Do Pionki na turnieju w Wołominie
Dodał: JaW, 02-12-2016 14:07, odsłon: 15696
Fot. archiwum klubu
Fot. archiwum klubu

Kolejny bardzo dobry turniej zawodników klubu Centrum Tang Soo Do Pionki. Tym razem specjaliści od wschodnich sztuk walki przywieźli aż 52 medale z zawodów w Wołominie. Na matach rywalizowali najmłodsi, od dzieci do kadetów. Indywidualnie najwięcej medali, bo po 5 zdobyli Wiktoria Rutkowska i Jakub Grzywacz.

Otwarty Turniej Tang Soo Do dzieci w Wołominie zorganizowało Mazowieckie Centrum TSD. Zawodnicy rywalizowali w czterech kategoriach wiekowych i w siedmiu konkurencjach (formy tradycyjne, formy z bronią, techniki szybkościowe, kopnięcie dosiężne, walki mini kumdo, semi contact i light contact). Impreza zgromadziła na starcie ponad 100 zawodników z dziewięciu klubów. Nie tylko tangsoodo, ale też reprezentantów taekwondo, kickboxingu czy karate.

 

PÓŁ SETKI MEDALI

Klub Sportowy Centrum TSD wystawił 26-osobową drużynę, która wywalczyła w sumie aż 52 medale: 19 złotych – 17 srebrnych – 16 brązowych. Najmłodszych adeptów wschodnich sztuk walki prowadzili w Wołominie byli i obecni zawodnicy Centrum ze starszych grup: Paulina Woźniak, Małgorzata Abramowicz i Piotr Olszewski.

 

Spośród licznego grona medalistów, aż szesnaście osób po raz pierwszy stanęło na podium. W tym gronie była najmłodsza zawodniczka turnieju, 5-letnia Hanna Zaremba (na zdjęciu).

 

Najwięcej złotych medali (po 3) zdobyli Alicja Wiszniowska i Patryk Banaszek. Na najwyższym stopniu podium stawali też Bartek Brydziński, Kornel Stopka, Julia Czachor, Wiktoria Rutkowska, Jakub Płachta, Oskar Amanowicz, Kacper Trzos, Oliwia Pańczak i Jakub Grzywacz. W gronie medalistów znaleźli się również Zofia Brudzińska, Jan Wojda, Hanna Zaremba, Marcel Biesiadecki, Jakub Klimowicz, Aleksandra Sulima, Paweł Woźniak i Zuzanna Maj.


Skontaktuj się z autorem tekstu: JaW
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook