Dzisiaj jest sobota, 17 listopada 2018 r., 321 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY
Fabryka Domów Bogucin
Umawiał się na seks z 14-latką. Zatrzymany w Radomiu
Dodał: MaG, 06-10-2017 13:07, odsłon: 5379

56-latek wpadł w ręce policjantów z Radomia, gdy przyjechał na miejsce, gdzie zamierzał spotkać się z 14-latką. Mężczyzna został zdemaskowany przez internautę, z którym prowadził rozmowę za pośrednictwem komunikatora. Zatrzymany już usłyszał zarzut.

Jak relacjonują policjanci, w ostatnich dniach do radomskiej komendy zgłosił się mężczyzna, twierdząc, że na portalu internetowym znalazł ogłoszenie, które go zaniepokoiło. Z treści wynikało, że mężczyzna chce spotkać się w celach towarzyskich z małoletnią. Internauta, podając się za nieletnią, zaczął korespondować z mężczyzną. Z późniejszego dialogu wynikało, że spotkanie może mieć podłoże seksualne

- Mężczyzna zaniepokojony przebiegiem rozmowy internetowej zgłosił się do radomskich policjantów i poinformował funkcjonariuszy o spotkaniu, które zaplanowano w okolicach Sadkowa. W umówionym miejscu kryminalni zatrzymali 56-letniego mieszkańca Radomia. Usłyszał zarzut i zastosowano wobec niego policyjny dozór. Teraz dwa razy w tygodniu będzie musiał stawiać się w komisariacie - mówi Justyna Leszczyńska z radomskiej policji. - Odpowie za nieudolną próbę nawiązywania kontaktu z małoletnią w celu seksualnego wykorzystania za pośrednictwem internetu.

 

 

 

Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook