Dzisiaj jest czwartek, 09 kwietnia 2020 r., 100 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | KATALOG FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Region. Gminne obchody Dnia Kobiet w Goździe
Dodał: MaG, 14-03-2018 15:32, odsłon: 2303
fot.GG
fot.GG

Były okolicznościowe życzenia, kwiaty, upominki i słodki poczęstunek. W niedzielę 11 marca zgodnie z wieloletnią tradycją  gminy Gózd, miała miejsce uroczystość z okazji Dnia Kobiet, na którą zaproszono panie z wszystkich piętnastu Kół Gospodyń Wiejskich działających na terenie naszej gminy.

Spotkanie otworzył Wójt Paweł Dziewit, który ciepłymi słowami przywitał przybyłe panie, złożył im serdeczne życzenia oraz odczytał  list sekretarza stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Marka Suskiego skierowany do uczestniczek i organizatorów spotkania.


Wśród zaproszonych gości był radny Sejmiku Województwa Mazowieckiego Zbigniew Gołąbek, radni powiatu radomskiego oraz radni i sołtysi z całej gminy.


Życzenia obecnym na sali paniom złożył radny sejmiku Zbigniew Gołąbek, Adam Siczek, Piotr Szymczak, a  w imieniu przewodniczącego Rady Gminy Gózd Krzysztofa Molendowskiego złożyła Anna Skonieczna, wiceprzewodnicząca.  Po życzeniach, panowie biorący udział w spotkaniu obdarowali  zaproszone panie symbolicznymi kwiatami i słodkimi upominkami oraz odśpiewali przy lampce szampana  gromkie „Sto lat”.

 

Specjalnie dla Pań zaśpiewał ks. Sylwester Jończyk oraz uczniowie

Publicznej Szkoły Podstawowej w Podgórze


Jak co roku, oprócz poczęstunku i upominków, organizatorzy  przygotowali dla pań z KGW niespodziankę. W tym roku był nią występ ks. Sylwestra Jończyka z parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Tczowie i uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej w Podgórze. W repertuarze młodych wykonawców znalazły się pieśni religijne, patriotyczne oraz biesiadne. Zaprezentowane utwory były wszystkim doskonale znane, dzięki czemu goście chętnie i z przyjemnością wtórowali  artystom.


Spotkanie upłynęło w bardzo sympatycznej atmosferze. Na zakończenie panie, które przybyły na uroczystość podziękowały wójtowi za  zorganizowanie uroczystości oraz jej przebiegu.Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WYRÓŻNIONE FIRMY
WSZYSTKIE +
Agencja Reklamowa Arpass
Zajmujemy się projektowaniem materiałów graficznych dla firm oraz klient&...
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
SAMONLINE - SKLEP SPOŻYWCZY Z DARMOWĄ DOSTAWĄ
PRZEJDŹ DO SKLEPU +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook