Dzisiaj jest piątek, 15 lutego 2019 r., 46 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Ciekawa oferta zajęć dla dzieci, młodzieży i dorosłych
Dodał: MaG, 22-09-2017 08:25, odsłon: 2974

Gmina Garbatka-Letnisko przygotowała dla swoich mieszkańców ciekawą ofertę zajęć i warsztatów dla dzieci, młodzieży i dorosłych. To doskonała opcja na spędzenie wolnego czasu aktywnie i w miłym towarzystwie. Sprawdzamy, z jakich zajęć będzie można skorzystać.

ZŁOTUCHA DARIUSZ

Na wszystkich chętnych czekają zajęcia fitness, które poprowadzą nowi instruktorzy; taniec (dwie grupy wiekowe), zajęcia plastyczne (rysunek, malarstwo, rzeźba) oraz zajęcia muzyczne w Kinie za Rogiem.

 

FITNESS

 

Zajęcia fitness poprowadzą nowi Instruktorzy: Mateusz i Malwina. Zajęcia mają na celu poprawę zdrowia i codziennego funkcjonowania w życiu. Zwykle nazywane są "Grupowym Treningiem Funkcjonalnym" bądź "Fit zajęciami". To już kwestia gustu, ważny jest cel. Podczas zaplanowanych zajęć spory nakład instruktorzy będą kłaść na ćwiczenia, które wykonujemy codziennie nie zdając sobie najczęściej z tego sprawy. Owe zajęcia będą miały też spory wpływ na odstresowanie się od codziennych obowiązków i zrobienie czegoś tylko dla siebie.

 

Spotkanie organizacyjne: 3 października (wtorek), godz. 17.00 - Publiczna Szkoła Podstawowa w Garbatce-Letnisku.

 


 

TANIEC

 

Czy Twoje dziecko ma poczucie rytmu? Uważasz, że lubi występować publicznie? Zatem jeszcze dziś zapisz je na zajęcia taneczne organizowane w budynku dawnej Gminnej Świetlicy w Garbatce-Letnisku. Prowadzi je Lidia Żuchowska - instruktorka, która wyszkoliła niejednych mistrzów Polski i Europy w tańcu towarzyskim. Trenerka specjalizuje się w różnych formach tańca takich jak: Woogie Boogie, Lindy, Balet, Disco oraz Dance. Zdolności instruktorki oraz intensywna forma prowadzenia zajęć, pozwalają wyeksponować każdy talent dziecka. Efekty pracy pociech są prezentowane na różnych uroczystościach gminnych.

 

Spotkanie organizacyjne: 3 października (wtorek), godz. 16.00 oraz 17.30- dawna Gminna Świetlica w Garbatce-Letnisku.

 


 

PLASTYKA

 

Plastyka to kolejne zajęcia cieszące się ogromnym powodzeniem. Prowadzi je Tomasz Wróblewski, artysta na co dzień zajmujący się rzeźbą, grafiką komputerową i scenografią, twórca wielu wystaw w kraju i za granicą. Zajęcia prowadzone są w dwóch grupach, dzieci w wieku szkolnym oraz zajęcia bez względu na wiek. Na zajęciach zarówno dzieci, jak i dorośli mogą rozwijać swoje pasje poprzez malarstwo, rysunek, czy rzeźbę. Ich prace często prezentowane są na wystawach.

 

Spotkanie organizacyjne: 27 września (środa), godz. 16.30 - dawna Gminna Świetlica w Garbatce-Letnisko.

 


 

MUZYKA

 

Zajęcia muzyczne prowadzi Dariusz Rodakowski, nauczyciel muzyki. Uczy on młodzież śpiewu oraz gry na różnego rodzaju instrumentach muzycznych. Dzięki jego inicjatywie i wysiłkowi na terenie Gminy powstał Muzyczny Zespół Młodzieżowy. Zdolna młodzież często prezentuje swoją twórczość na różnego rodzaju imprezach i uroczystościach.

 

Spotkanie organizacyjne: 27 września (środa), godz. 16.00 - Kino za Rogiem w Garbatce-Letnisku.

 

Zapisów na wszystkie rodzaje zajęć można dokonywać na spotkaniach organizacyjnych, zajęciach, także w budynku gminnym w Garbatce-Letnisko przy ul. Kochanowskiego 135 oraz telefonicznie pod nr 48 62-10-154.

Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook