Dzisiaj jest sobota, 23 czerwca 2018 r., 174 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY
Dzieci z PSP w Bogucinie walczą o atrakcyjne nagrody! Możesz im pomóc
Dodał: admin, 18-01-2016 09:08, odsłon: 3114

Uczniowie i nauczyciele Publicznej Szkoły Podstawowej w Bogucinie przystąpili do III edycji konkursu „Ty wygrywasz, AmeriGas pomaga!”. Teraz wspólnie walczą o atrakcyjne nagrody.

AmeriGas od ponad 20 lat działa na polskim rynku, a firma jest jednym z największych dostawców skroplonego gazu. - Hasło przewodnie konkursu, czyli „Dostarczamy dobrą energię” ma zachęcić do innego spojrzenia na świat wokół, do refleksji nad tym, jak nasze działania zmieniają środowisko i co możemy uczynić, by stało się lepsze i pełne pozytywnej energii. Konkurs promuje również proces pogłębiania świadomości o wpływie ludzkich zachowań na otaczające środowisko - słyszmy od uczestników konkursu.

 

Zasady konkursu są proste. Główna część Konkursu„Dla Twojej szkoły”polega na zbieraniu przez szkołę foliowych plomb zabezpieczających z zaworów z butli z gazem firmy AmeriGas. W Konkursie można zbierać wyłącznie oryginalne plomby, czyli takie, które posiadają logo AmeriGas oraz numer seryjny. Część Konkursu „Dla Ciebie” polega na stworzeniu pracy artystycznej pod tytułem „Dostarczamy dobrą energię”. Można również zarejestrować klasy w części Konkursu „Dla Twojej klasy”.

 

Możecie im pomóc

 

Konkurs jest atrakcyjny nie tylko ze względu na ciekawe nagrody, takie jak komputery, tablice interaktywne, inne urządzenia multimedialne, dzięki którym nauczanie może stać się prawdziwie intuicyjną i wszechstronną zabawą. - Konkurs wyróżnia się bowiem na tle podobnych wydarzeń odmiennymi założeniami. Rywalizacja nie jest celem samym w sobie. Jej zadaniem jest przede wszystkim integracja lokalnych społeczności wokół wspólnego celu, jakim może być polepszenie standardów nauczania w pobliskich szkołach. Dlatego zwracamy się do wszystkich osób, które mają możliwość zbierania plomb AmeriGas o wsparcie naszej szkoły, gdyż dzięki wspólnym wysiłkom możemy zyskać nowoczesne pomoce dydaktyczne - proszą nauczyciele.

 

Szkolnym Opiekunem Konkursu jest Alicja Morawska. Konkurs trwa od 15 września 2015r. do 31 marca 2016r.

Skontaktuj się z autorem tekstu: admin
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook