Dzisiaj jest poniedziałek, 10 grudnia 2018 r., 344 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY
[ZDJĘCIA] Super zabawa na Festynie Rodzinnym w Kuczkach-Kolonii
Dodał: JaW, 28-06-2017 11:52, odsłon: 2381
Fot. Urząd Gminy Gózd
Fot. Urząd Gminy Gózd

Integracja, rywalizacja sportowa, dużo atrakcji dla najmłodszych, występy artystyczne i wiele więcej – to wszystko działo się podczas Festynu Rodzinnego w Kuczkach-Kolonii, który odbył się 11 czerwca. Zapraszamy do oglądania zdjęć z imprezy.

Festyny rodzinne w gminie Gózd to wieloletnia tradycja. Organizowane licznie na przełomie maja i czerwca imprezy plenerowe nie tylko integrują społecznością szkolną i lokalną, ale też łączą pokolenia. Nie inaczej było 11 czerwca w Kuczkach-Kolonii. Wspaniale "pod chmurką" bawili się mieszkańcy nie tylko tej miejscowości, ale też Gozdu i Kłonówka-Kolonii.

 

Festyn połączony był z IV Biegiem po Zdrowie o Puchar Wójta Gminy Gózd. Tegoroczna edycja zgromadziła bardzo wielu chętnych. W dwóch kategoriach wiekowych wystartowało blisko 100 osób! Zwycięzcy odbierali puchary od wójta Pawła Dziewita, a dla wszystkich były dyplomy.

 

 

Było dużo chętnych, żeby wystartować w IV Biegu po Zdrowie.

 

Organizatorzy zabawy w Kuczkach-Kolonii postarali się o liczne atrakcje dla najmłodszych, jak i tych nieco starszych mieszkańców okolicy. Były dmuchane zjeżdżalnie, trampoliny, plac zabaw, malowanie twarzy, a prawdziwe oblężenie przeżywała kawiarenka szkolna ze słodkościami oraz stoisko z przysmakami z grilla i grochówką prosto z kotła.

 

Szkolne Koło Caritas zapraszało na zabawę z nagrodami, gdzie można było wylosować naprawdę atrakcyjne gadżety. Sponsorami nagród byli sami uczniowie i rodzice.

 

Imprezę uświetnił występ uczniów z ogniska muzycznego państwa Ludmiły i Alberta Mazurkiewiczów.

 

Jak co roku impreza okazała się doskonałą formą spędzenia niedzielnego popołudnia w gronie bliskich i znajomych. Wysoka frekwencja udowadnia, że tego typu spotkania integrują lokalną społeczność i pozwalają utrzymać życzliwą sąsiedzką atmosferę.

 

 

Festyn rodzinny nie mógłby się odbyć bez występów artystycznych w wykonaniu najmłodszych.


Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: JaW
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook