Dzisiaj jest niedziela, 30 kwietnia 2017 r., 120 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY | FORUM
Fabryka Domów Bogucin
[FOTO] Całe rodziny bawiły się na festynie z okazji otwarcia boiska w Kuczkach Kolonii
Dodał: JaW, 14-06-2016 09:30, odsłon: 2224
Wstęgę na boisku w Kuczkach przecinał też wójt gminy Gózd, Paweł Dziewit
Wstęgę na boisku w Kuczkach przecinał też wójt gminy Gózd, Paweł Dziewit

Niedziela 5 czerwca była wielkim świętem w Zespole Szkół w Kuczkach Kolonii w gminie Gózd. Tego dnia uroczyście otwarte zostało boisko. Wydarzeniu towarzyszył festyn rodzinny, którego organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji. Były zawody sportowe, występy artystyczne, a na koniec rozegrany został piłkarski mecz towarzyski Górnik Łęczna – kadra Radomskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej.

- Sport to szkoła charakteru. Uczy cierpliwości, wytrwałości, współpracy i zasad fair play - tymi słowami dyrektor Zespołu Szkół w Kuczkach Kolonii, Dorota Rogala, powitała gości na festynie rodzinnym.

 

Impreza połączona była z bardzo ważnym dla szkoły wydarzeniem, jakim było oficjalne otwarcie i poświęcenie szkolnego boiska sportowego. Wśród zaproszonych gości byli: Marcin Brychczy – naczelnik Wydziału Sportu i Rekreacji w Ministerstwie Sportu, Artur Standowicz – wicewojewoda mazowiecki, Radosław Fogiel i Zbigniew Gołąbek – radni Sejmiku Mazowsza, nadkomisarz Witold Krawczyk – zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Radomiu czy radni gminy Gózd na czele z przewodniczącym Krzysztofem Molendowskim.

 

Po symbolicznym przecięciu wstęgi, proboszcz parafii w Kuczkach ksiądz kanonik Wiesław Kudła poświęcił obiekt i wszyscy udali się na trybuny, żeby podziwiać wspaniały koncert przygotowany przez Młodzieżową Orkiestrę Dętą "Grandioso" z Radomia.

 

Kolejnym punktem bogatego programu festynu były biegi o Puchar Wójta Gminy Gózd, które cieszyły się wielką popularnością zarówno wśród małych, jak i starszych zawodników. Nikogo nie przestraszył nawet pokaz tresury policyjnego psa zaprezentowany na płycie nowo otwartego boiska.

 

Swoje umiejętności artystyczne zaprezentowali też uczniowie Zespołu Szkół w Kuczkach. Zebrani mogli obejrzeć bajkę o królewnie Śnieżce i występy wokalne najmłodszych.

 

 

Jedną z atrakcji festynu w Kuczkach Kolonii był występ Młodzieżowej Orkiestry Dętej "Grandioso" z Radomia.

 

Atrakcji nie brakowało przez całą imprezę. Wielką popularnością cieszyły się ścianka wspinaczkowa i dmuchana zjeżdżalnia, a najmłodsi tłumnie ustawiali się w kolejce, by przejechać się na kucyku. Nie zabrakło także amatorów na piękne obrazy malowane na twarzach.

 

Szkolne Koło Caritasu zorganizowało zabawę z nagrodami, w której obok dzieci, z ogromnym entuzjazmem brali udział dorośli mieszkańcy gminy.

 

Punktem kulminacyjnym zabawy był mecz piłkarski pomiędzy drużyną oldbojów Górnika Łęczna, a zawodnikami Radomskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Kadra ROZPN wygrała 7:4.

 

Na koniec imprezy do zabawy i tańca zagrał zespół Black and White ze świetną wokalistką Kamilą Bednarczyk, nauczycielką szkoły w Kuczkach.


Mazda MX-5 RF
Skontaktuj się z autorem tekstu: JaW
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:WYDARZENIA-IMPREZY
ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
SPRZEDAM MIESZKANIE NA ALEJACH LIPOWYCH
SPRZEDAM MIESZKANIE NA ALEJACH LIPOWYCH
Sprzedam mieszkanie na Alejach Lipowych 11/24 o powierzchni 55,8 metra kwadratowego, 1 piętro, 2 pokoje z kuchnią, łazienka i WC osobno, centralne ogrzewanie, m...
SPRZEDAM DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ NA PŁACHTACH
SPRZEDAM DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ NA PŁACHTACH
Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 2100m2 Płachty k/Pionek   Cena 30 zł m2, możliwość negocjacji   Działka uzbrojona   tel. kont. 792...
WC NOWE NA DZIAŁKĘ
WC NOWE NA DZIAŁKĘ
WC nowe na działkę, budowę, sosnowe solidnie wykonane, pokryte papą, możliwy transport,   Cena 400 zł
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook