Dzisiaj jest piątek, 22 marca 2019 r., 81 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Alior Bank marzec
[Wideo] Było to wyjątkowe rozpoczęcie. Inauguracja roku szkolnego w PSP2
Dodał: MaG, 05-09-2017 14:54, odsłon: 17304
fot.PSP2
fot.PSP2

W świeżo pomalowanej sali i z niespodzianką dla oddziału przedszkolnego. Tak punktualnie o godzinie 9.00 rozpoczęła się uroczystość powitania nowego roku szkolnego 2017/2018 w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 w Pionkach.

ZŁOTUCHA DARIUSZ

W odświeżonej sali gimnastycznej nowa Pani Dyrektor Magdalena Deszczka przywitała całą społeczność szkolną oraz przybyłych gości w osobie wiceburmistrz Jolanty Sarneckiej Buczek, panią Kierownik Wydziały Edukacji Barbarę Siek, księdza proboszcza Wojciecha Tyburczy, oraz rodziców i nauczycieli.

- Życzę wszystkim uczniom naszej szkoły w nadchodzącym roku szkolnym niezapomnianej przygody z nauką, życzliwych i przyjaznych kolegów oraz wielu sukcesów – życzyła dyrektor Magdalena Deszczka

 

 Szczególnie ciepło przywitała także uczniów oddziału przedszkolnego, dla których przygotowano słodką niespodziankę, by nieco ułatwić maluchom wejście w nowy etap życia. Nauczycielom i pracownikom złożyła życzenia owocnej pracy dydaktycznej. Dyrektor wręczyła podziękowania pani Wiolecie Grzywacz z firmy Wikam za pomalowanie sali gimnastycznej oraz panu Robertowi Woźniakowi za prace stolarskie.   
Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook