Dzisiaj jest piątek, 22 marca 2019 r., 81 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
[WIDEO] Wakacje! Zobaczcie zdjęcia z zakończenia roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 1 i nr 2
Dodał: JaW, 23-06-2017 13:59, odsłon: 15504
Fot. Jakub Wojtaszewski
Fot. Jakub Wojtaszewski

Świadectwa zdobyte, podziękowania złożone, kwiaty nauczycielom i dyrektorom wręczone. Można zaczynać wakacyjny odpoczynek. W piątek podglądaliśmy, jak wyglądało zakończenie roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 1 im. Stefana Żeromskiego oraz Szkole Podstawowej nr 2 im. Bolesława Prusa.

ZŁOTUCHA DARIUSZ

Dla szkół podstawowych to było wyjątkowe zakończenie roku. Nie było pożegnania klas szóstych i pocztu sztandarowego, bo z powodu reformy oświatowej podstawówki wracają do 8-letniego okresu nauczania.

 


Dodatkowo w Szkole Podstawowej nr 2 im. Bolesława Prusa żegnano dotychczasową dyrektor Agnieszkę Szymańską, która przez sześć lat szefowała Dwójce. 1 września na rozpoczęciu nowego roku szkolnego uczniów PSP nr 2 przywita Magdalena Deszczka. Kwiaty obu paniom i gratulacje składała Jolanta Sarnecka-Buczek – zastępca burmistrza miasta.

 

 

Najlepsi uczniowie klas pierwszych w PSP nr 2 z wychowawczynią Wiesławą Warchoł i dyrektor Agnieszką Szymańską.

 

Zakończenie roku szkolnego to czas podsumowań, podziękowań, gratulacji i wyróżnień. Kilkudziesięciu najlepszych uczniów PSP nr 2 odbierało z rąk swoich wychowawców i dyrektor Szymańskiej nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców. Były także wyróżnienia dla uczniów zaangażowanych w pracę samorządu szkolnego, zwycięzców w konkursach czytelniczych i finalistów konkursów przedmiotowych.

 

 

Od 1 września dyrektorem Dwójki będzie Magdalena Deszczka. Do tej pory nauczycielka w PSP nr 2.

 

W piątek pożegnano również trzy odchodzące ze szkoły nauczycielki: Lidię Dróżdż, Elżbietę Zagożdżon i Joannę Hensoldt.

 

Po części oficjalnej była oczywiście część artystyczna, potem spotkania w klasach i rozdanie świadectw. No a potem wakacje!

 

 

W PSP nr 2 nagrodzono uczniów za udział w konkursie czytelniczym "Super czytelnik roku". Pierwsze miejsca zajęli Zuzia Jankowska i Kornelia Obarska.

 

 

Najlepszym uczniem w Szkole Podstawowej nr 1 był Jakub Klemm ze średnią ocen 6,0. Obok doradca burmistrza ds. oświaty Marek Górka i dyrektor PSP nr 1 Andrzej Gałkowski.


Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: JaW
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook