Dzisiaj jest czwartek, 20 czerwca 2019 r., 171 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Fabryka Domów Bogucin
[ZDJĘCIA] Udany festyn na Dzień Chłopaka w Szkole Podstawowej nr 2
Dodał: JaW, 10-10-2016 16:36, odsłon: 14608

Tegoroczny Dzień Chłopaka w Szkole Podstawowej nr 2 będzie wspominany pewnie jeszcze przez najbliższe tygodnie. A to wszystko dzięki Radzie Rodziców, która znalazła sponsorów i przygotowała festyn z licznymi atrakcjami. To jedna z wielu imprez, które w roku 80-lecia PSP nr 2 mają na pewno swój szczególny wymiar.

ZŁOTUCHA DARIUSZ

Dzień Chłopaka obchodzony był tradycyjnie w ostatni dzień września. W tym roku imprezę na placu szkolnym zorganizowała Rada Rodziców. Podczas festynu uczniowie mogli zobaczyć, jak wygląda od środka policyjny radiowóz czy karetka pogotowia. Zajrzeli do wozu strażackiego i porozmawiali ze strażakami o ich codziennej pracy.

 

Były przysmaki z grilla, słodki poczęstunek, a uczniowie ze szkolnego koła teatralnego pod kierunkiem Renaty Gałczyńskiej-Smal przygotowali konkursy i zabawy.

 

Społeczność szkolna PSP nr 2 dziękuje instytucjom oraz firmom, które wsparły festyn. A były nimi: Państwowa Straż Pożarna, Komisariat Policji w Pionkach, Radomska Stacja Pogotowia Ratunkowego, firma QFG – prezes Jarosław Krzyżanowski, Paweł Jurek – właściciel sieci sklepów Pawex oraz Krzysztof Kowalski – właściciel piekarni Kosiek.


Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: JaW
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook