Dzisiaj jest poniedziałek, 29 maja 2017 r., 149 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY | FORUM
Fabryka Domów Bogucin
[WIDEO] Anioły i dużo wzruszeń na zakończenie roku szkolnego w PSP nr 2
Dodał: JaW, 01-07-2015 14:42, odsłon: 2004

W Szkole Podstawowej nr 2 pożegnano uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Uroczystość wręczania świadectw oraz nagród za bardzo dobre wyniki w nauce została też połączona z zakończeniem pracy przez byłą dyrektor szkoły Halinę Osińską. Zapraszamy do oglądania relacji wideo.

Wśród gości zaproszonych na uroczyste zakończenie roku szkolnego byli zastępca burmistrza Jolanta Sarnecka-Buczek i wiceprzewodniczący Rady Miasta Kazimierz Myśliwiec.

 

Była dyrektor szkoły Halina Osińska otrzymała nagrodę burmistrza i list gratulacyjny za długoletnią pracę dydaktyczno-wychowawczą na rzecz PSP nr 2 oraz miasta.

 

Dyrektor Dwójki Agnieszka Szymańska w sposób szczególny pożegnała uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych i ich rodziców. Od nowego roku część z nich będzie kontynuować naukę w Szkole Specjalnej działającej przy Zespole Szkół im. Śniadeciego w Pionkach. W krótkiej prezentacji multimedialnej przypomniane zostały wydarzenia z życia PSP nr 2 od 2003 roku, kiedy edukację w szkole rozpoczęła jedna klasa pod nauczycielską opieką Bożeny Wojtasiewicz.

 

Dyrektor mocno podkreślała dobrą współpracę nauczycieli z rodzicami uczniów niepełnosprawnych. Swoich nauczycieli nazwała "aniołami" i w dowód wdzięczności wręczyła każdej z wychowawczyń pięknego anioła.

 

Na zakończenie wystąpiła klasa szósta, która dziękując za każdą mile spędzoną chwilę na wesoło pożegnała się ze szkołą.

  

Mazda 6
Skontaktuj się z autorem tekstu: JaW
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:WYDARZENIA-IMPREZY
ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
SPRZEDAM MIESZKANIE NA ALEJACH LIPOWYCH
SPRZEDAM MIESZKANIE NA ALEJACH LIPOWYCH
Sprzedam mieszkanie na Alejach Lipowych 11/24 o powierzchni 55,8 metra kwadratowego, 1 piętro, 2 pokoje z kuchnią, łazienka i WC osobno, centralne ogrzewanie, m...
SUPER OKAZJA! DOM DO SPRZEDANIA!
SUPER OKAZJA! DOM DO SPRZEDANIA!
Dom położony jest na bardzo atrakcyjnej dzielnicy domków jednorodzinnych. Tuż za płotem rozciąga się Puszcza Kozienicka. Do centrum miasta jest ok.2 km, ...
SPRZEDAM DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ NA PŁACHTACH
SPRZEDAM DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ NA PŁACHTACH
Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 2100m2 Płachty k/Pionek Cena 30 zł m2, możliwość negocjacji Działka uzbrojona tel. kont. 792-943-062tel. kont. +353 868...
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook