Dzisiaj jest wtorek, 19 czerwca 2018 r., 170 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY
Fabryka Domów Bogucin
[WIDEO] Anioły i dużo wzruszeń na zakończenie roku szkolnego w PSP nr 2
Dodał: JaW, 01-07-2015 14:42, odsłon: 2147

W Szkole Podstawowej nr 2 pożegnano uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Uroczystość wręczania świadectw oraz nagród za bardzo dobre wyniki w nauce została też połączona z zakończeniem pracy przez byłą dyrektor szkoły Halinę Osińską. Zapraszamy do oglądania relacji wideo.

Wśród gości zaproszonych na uroczyste zakończenie roku szkolnego byli zastępca burmistrza Jolanta Sarnecka-Buczek i wiceprzewodniczący Rady Miasta Kazimierz Myśliwiec.

 

Była dyrektor szkoły Halina Osińska otrzymała nagrodę burmistrza i list gratulacyjny za długoletnią pracę dydaktyczno-wychowawczą na rzecz PSP nr 2 oraz miasta.

 

Dyrektor Dwójki Agnieszka Szymańska w sposób szczególny pożegnała uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych i ich rodziców. Od nowego roku część z nich będzie kontynuować naukę w Szkole Specjalnej działającej przy Zespole Szkół im. Śniadeciego w Pionkach. W krótkiej prezentacji multimedialnej przypomniane zostały wydarzenia z życia PSP nr 2 od 2003 roku, kiedy edukację w szkole rozpoczęła jedna klasa pod nauczycielską opieką Bożeny Wojtasiewicz.

 

Dyrektor mocno podkreślała dobrą współpracę nauczycieli z rodzicami uczniów niepełnosprawnych. Swoich nauczycieli nazwała "aniołami" i w dowód wdzięczności wręczyła każdej z wychowawczyń pięknego anioła.

 

Na zakończenie wystąpiła klasa szósta, która dziękując za każdą mile spędzoną chwilę na wesoło pożegnała się ze szkołą.

  

Skontaktuj się z autorem tekstu: JaW
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook