Dzisiaj jest wtorek, 19 czerwca 2018 r., 170 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY
Fabryka Domów Bogucin
Stuprocentowi maturzyści z LO im. Dąbrowskiej w Pionkach
Dodał: JaW, 14-07-2016 14:24, odsłon: 3235

Zdać maturę na 100 procent punktów to nie lada sztuka. Takim wynikiem może pochwalić się aż 15 tegorocznych maturzystów z LO im. Dąbrowskiej w Pionkach. Filip Nowak (na zdjęciu) z klasy 3B napisał trzy egzaminy na maksymalną liczbę punktów.

Tegoroczne wyniki matur w pionkowskim Ogólniaku są naprawdę dobre. O wynikach egzaminów w szkołach średnich w Pionkach informowaliśmy w naszym tekście z 5 lipca TUTAJ

 

Uzupełnieniem są nazwiska absolwentów LO, którzy zdali maturę na 100 procent punktów. W tym gronie są: Monika Wasiak z klasy 3A, Adela Jaworowska, Maria Mamica, Filip Nowak, Bartłomiej Żyliński, Adam Fiołna, Hubert Malinowski, Patrycja Markowska, Jakub Pionka, Jakub Wojtasik z klasy 3B, Gabriela Kołtun, Mikołaj Cybulski, Zuzanna Rygiel z klasy 3C oraz Paulina Mróz i Dominika Rutkowska z klasy 3D.

 

Dużym wyczynem popisał się Filip Nowak z klasy 3B, który trzy egzaminy (matematyka poziom podstawowy, angielski poziom podstawowy oraz angielski poziom rozszerzony) napisał na maksymalną liczbę punktów. Maria Mamica z klasy 3B na 100 procent zdała maturę z matematyki na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

 

W sumie 15 uczniów Ogólniaka osiągnęło wynik 100%, a kolejnych 63 napisało maturę na 90-99% punktów.

 

Skontaktuj się z autorem tekstu: JaW
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
Wasze komentarze
Wciąż jest to bardzo dobre liceum, w przeciwieństwie do tych "nowatworów" w zespołach szkół. Dużego naboru nie ma ze względu na niż i szkoły konkurencyjne, a i słabe przygotowanie gimnazjalistów na duże znaczenie, wszak do liceum szli ludzie którzy myślą o studiach i chcą się uczyć.
31-07-2016, 11:55:41
+ 1
0
odpowiedz

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook