Dzisiaj jest sobota, 19 października 2019 r., 292 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | KATALOG FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Fabryka Domów Bogucin
Sprawdzali jak działa system SITA. Uczniowie ogólniaka testowali możliwości systemu
Dodał: MaG, 02-10-2018 08:16, odsłon: 2210
fot.LO
fot.LO

Spotkanie poprowadzili Wiktoria i Mateusz uczniowie klasy 3B. Uczniowie pionkowskiego liceum zapoznali się z możliwościami wykorzystania urządzeń SITA.

ZŁOTUCHA DARIUSZ

Prowadzący spotkanie uczniowie w pieszej kolejności przywitali zaproszonych gości Teresę Iskrę nauczyciela liceum, Iwonę Szulim przedstawicielkę firmy SITA i koordynatorkę projektu, dyrektorów pionkowskich szkół, przedstawicieli Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, słuchaczy Uniwersytetu III Wieku oraz wszystkich nauczycieli i uczniów, którzy biorą udział w projekcie.

Po krótkim wprowadzeniu w temat Teresa Iskra opowiedziała o tym jak SITA trafiła do  szkoły. Udzieliła odpowiedzi na nurtujące wszystkich pytania dotyczące tej formy nauki języków obcych i formy relaksu.

Głos zabrała równie Iwona Szulim, która przybliżyła zasady nauczania specjalistycznym urządzeniem i metodą SITA. Licealiści Wiktoria i Mateusz zapoznali wszystkich zebranych z etapami lekcji w systemie SITA. Cztery etapy tj. Inicjację, zapamiętywanie, aktywizację oraz powtórkę.  Jak twierdzą uczniowie ogólniaka nauka języków obcych stanie się przyjemniejsza i łatwiejsza oraz pozwoli rozwijać zdolności lingwistyczne.

 Oficjalnymi lektorami SITA w liceum zostali: Ewa Glegoła, pani Teresa Iskra, pani Joanna Pawłowska, pani Aleksandra Gronczyńska, pani Marzena Bańkowska, pani Anna Kozestańska, pan Dariusz Paprocki oraz pani Marta Śmietanka, która jest koordynatorem projektu w naszej szkole. 
Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WYRÓŻNIONE FIRMY
WSZYSTKIE +
Agencja Reklamowa Arpass
Zajmujemy się projektowaniem materiałów graficznych dla firm oraz klient&...
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook