Dzisiaj jest sobota, 19 października 2019 r., 292 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | KATALOG FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Fabryka Domów Bogucin
Spotkanie z dziećmi z TPD u Dąbrowskiej
Dodał: MaG, 18-06-2018 11:51, odsłon: 1570
fot.LO
fot.LO

Uczniowie pionkowskiego ogólniaka , w poniedziałkowe popołudnie 11 czerwca- dzięki spotkaniu z podopiecznymi Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, dostali ogromnych skrzydeł. Już w maju, zaplanowali, że spotkanie odbędzie się w budynku szkoły, a dokładnie w szkolnej czytelni.

ZŁOTUCHA DARIUSZ

Po porannym deszczu, dzieci przyniosły ze sobą popołudniowe słońce i już od samego początku dużo się działo. Dzieciaki zostały podzielone na dwie grupy, by wszystko przebiegało sprawniej. Pierwsza grupa powędrowała na loterię fantową. Podopieczni TPD odpowiadali na pytania, by następnie wyciągnąć los i zdobyć nagrodę. Z drugą grupą  licealiści przeszli do nowej  atrakcji -  fotobudki i tam  maluchy zrobiły sobie sesję fotograficzną.


- Śmiechu i dobrej zabawy było przy tym co niemiara...Później grupy się wymieniły. W międzyczasie w szkolnej czytelni na dzieci czekał zdrowy poczęstunek. Nie mogło zabraknąć tradycyjnego punktu  spotkań- malowania twarzy. W tle cały czas leciała muzyka i dodawała  wszystkim energii do zabawy. Były też pyszne, śmietankowo- ananasowe włoskie lody – informuje społeczność LO


Wszystkie dzieci były grzeczne i dlatego też wszystkie dostały paczki pełne słodkości. Licealiści rozstali się ze swoimi małymi przyjaciółmi oczywiście z łezką w oku i słowami „Do zobaczenia po wakacjach”.


- Dziękujemy tez Wam, nasi drodzy uczniowie wolontariusze za wasze dobre serca. Jesteście niesamowici w tym co robicie. Jesteście naszymi skrzydłami - powiedzieli nauczyciele koordynatorzy do  swoich uczniów, dziękując im za cały rok współpracy i wszystkie wspólnie przeprowadzone działania.   
Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WYRÓŻNIONE FIRMY
WSZYSTKIE +
Agencja Reklamowa Arpass
Zajmujemy się projektowaniem materiałów graficznych dla firm oraz klient&...
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook