Dzisiaj jest wtorek, 12 listopada 2019 r., 316 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | KATALOG FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Mikołajki licealistów
Dodał: MaG, 12-12-2017 07:57, odsłon: 863
fot.LO
fot.LO

W środę 6 grudnia uczniowie i nauczyciele naszego liceum przekonali się, że Mikołaj naprawdę istnieje. Dzwonki i okrzyki „ho ho ho” dobiegające z korytarzy świadczyły tylko o jednym- Święty wpadł w odwiedziny.

ZŁOTUCHA DARIUSZ

- Nie wiemy, czy wszedł głównym wejściem, czy wleciał przez komin, ale wiemy, że odwiedził nas ze swoim orszakiem pomocnych elfów, reniferów i śnieżynek. Na plecach niósł worek, ale prezentów było tak dużo, że każdy jego pomocnik musiał coś nieść! Słodycze kocha każdy- i mały i duży- więc każdy mógł rozkoszować się pysznymi piernikami ozdobionymi świątecznymi motywami – informuje Iwona Maj nauczycielka LO - Nauczyciele… cóż, ciężko stwierdzić czy byli grzeczni. Niby dostali rózgi, ale na nich śmieszne wierszyki z podziękowaniami i życzeniami. Chyba możemy uznać, że sprawowali się całkiem nieźle – dodaje Pani Iwona

 

Mikołaj, jak to Mikołaj, zapraszał wszystkich na kolanko i do wspólnego zdjęcia. Nie można przegapić takiej okazji, przecież zdarza się tylko raz do roku. Od pomocników Mikołaja wszyscy dowiedzieli się , jak ważne jest pomaganie i zaangażowanie się w organizację Wigilii dla podopiecznych Towarzystwa Przyjaciół Dzieci - Jesteśmy pewni, że sam Mikołaj wpadnie do dzieciaków! Jedna ze śnieżynek proponowała pisanie Listów do M- z tytułem książki, której zakup  do szkolnej biblioteki zasponsoruje Mikołaj.

 

Mikołajowi bardzo podobał się świąteczny klimat panujący w szkole - na korytarzu choinka, a cała biblioteka ozdobiona lampkami do tego zapach owocowej, rozgrzewającej herbaty i pączków ze sklepiku szkolnego. Mikołaj niechętnie opuszczał mury LO. Obiecał, że jeśli będziemy tak grzeczni jak w tym roku, znowu nas odwiedzi. Panie Święty- przecież my zawsze jesteśmy grzeczni i pomocni. Czekamy na ciebie w przyszłym roku!

  
Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
My Center

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WYRÓŻNIONE FIRMY
WSZYSTKIE +
Agencja Reklamowa Arpass
Zajmujemy się projektowaniem materiałów graficznych dla firm oraz klient&...
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook