Dzisiaj jest piątek, 25 maja 2018 r., 145 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY | FORUM
Licealiści z prezentem dla podopiecznych TPD na Dzień Dziecka
Dodał: JaW, 21-06-2016 12:07, odsłon: 1792

Super niespodziankę dla podopiecznych Towarzystwa Przyjaciół Dzieci przygotowali wolontariusze z LO im. Dąbrowskiej w Pionkach. Z okazji Dnia Dziecka licealiści zorganizowali dla najmłodszych małą imprezę w Centrum Aktywności Lokalnej. Pomogli sponsorzy i wszystko udało się bardzo fajnie.

Pionkowski Ogólniak współpracuje z TPD od kilkunastu lat. Każdego roku wolontariusze z LO pamiętają o tym, żeby sprawić dzieciakom małą niespodziankę na Dzień Dziecka. Tegoroczna impreza odbyła się w poniedziałek 13 czerwca w Centrum Aktywności Lokalnej.

 

Licealiści zapewnili najmłodszym mnóstwo wrażeń. Były zabawy, gry, konkursy z nagrodami i malowanie twarzy. Dla wszystkich były słodkie pączki, a na koniec dnia wspólny seans filmowy i oglądanie klasyki dziecięcej, czyli "Króla Lwa".

 

Koordynatorkami działań były nauczycielki Marzena Bańkowska, Anna Kozestańska-Grabowska i Julita Warchoł. W organizacji pomógł też Samorząd Szkolny i prywatni sponsorzy.

 

 

Na podopiecznych TPD czekały paczki z prezentami. Wolontariuszom z LO w organizacji Dnia Dziecka pomogli nauczyciele, sponsorzy i Samorząd Szkolny.

 

Skontaktuj się z autorem tekstu: JaW
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook