Dzisiaj jest czwartek, 30 marca 2017 r., 89 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY | FORUM
Licealiści z prezentem dla podopiecznych TPD na Dzień Dziecka
Dodał: JaW, 21-06-2016 12:07, odsłon: 1314

Super niespodziankę dla podopiecznych Towarzystwa Przyjaciół Dzieci przygotowali wolontariusze z LO im. Dąbrowskiej w Pionkach. Z okazji Dnia Dziecka licealiści zorganizowali dla najmłodszych małą imprezę w Centrum Aktywności Lokalnej. Pomogli sponsorzy i wszystko udało się bardzo fajnie.

Pionkowski Ogólniak współpracuje z TPD od kilkunastu lat. Każdego roku wolontariusze z LO pamiętają o tym, żeby sprawić dzieciakom małą niespodziankę na Dzień Dziecka. Tegoroczna impreza odbyła się w poniedziałek 13 czerwca w Centrum Aktywności Lokalnej.

 

Licealiści zapewnili najmłodszym mnóstwo wrażeń. Były zabawy, gry, konkursy z nagrodami i malowanie twarzy. Dla wszystkich były słodkie pączki, a na koniec dnia wspólny seans filmowy i oglądanie klasyki dziecięcej, czyli "Króla Lwa".

 

Koordynatorkami działań były nauczycielki Marzena Bańkowska, Anna Kozestańska-Grabowska i Julita Warchoł. W organizacji pomógł też Samorząd Szkolny i prywatni sponsorzy.

 

 

Na podopiecznych TPD czekały paczki z prezentami. Wolontariuszom z LO w organizacji Dnia Dziecka pomogli nauczyciele, sponsorzy i Samorząd Szkolny.

 

Mazda
Skontaktuj się z autorem tekstu: JaW
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:WYDARZENIA-IMPREZY
ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
NAUCZYCIEL W PRZEDSZKOLU KOLOROWE PUDEŁKO
NAUCZYCIEL W PRZEDSZKOLU KOLOROWE PUDEŁKO
Przedszkole Kolorowe Pudełko w Pionkach poszukuje do pracy nauczyciela z wykształceniem pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna, mile widziana znajomość języka...
SPRZEDAM MIESZKANIE NA ALEJACH LIPOWYCH
SPRZEDAM MIESZKANIE NA ALEJACH LIPOWYCH
Sprzedam mieszkanie na Alejach Lipowych 11/24 o powierzchni 55,8 metra kwadratowego, 1 piętro, 2 pokoje z kuchnią, łazienka i WC osobno, centralne ogrzewanie, m...
SPRZEDAM DWIE DZIAŁKI 900 M2
SPRZEDAM DWIE DZIAŁKI 900 M2
Sprzedam działki 2x 900 metrów, położone koniec ulicy Kościuszki, początek Kamyka, działki graniczące ze sobą, media w drodze, przy zakupie całości cena ...
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook