Dzisiaj jest wtorek, 30 maja 2017 r., 150 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY | FORUM
Fabryka Domów Bogucin
Licealiści z prezentem dla podopiecznych TPD na Dzień Dziecka
Dodał: JaW, 21-06-2016 12:07, odsłon: 1370

Super niespodziankę dla podopiecznych Towarzystwa Przyjaciół Dzieci przygotowali wolontariusze z LO im. Dąbrowskiej w Pionkach. Z okazji Dnia Dziecka licealiści zorganizowali dla najmłodszych małą imprezę w Centrum Aktywności Lokalnej. Pomogli sponsorzy i wszystko udało się bardzo fajnie.

Pionkowski Ogólniak współpracuje z TPD od kilkunastu lat. Każdego roku wolontariusze z LO pamiętają o tym, żeby sprawić dzieciakom małą niespodziankę na Dzień Dziecka. Tegoroczna impreza odbyła się w poniedziałek 13 czerwca w Centrum Aktywności Lokalnej.

 

Licealiści zapewnili najmłodszym mnóstwo wrażeń. Były zabawy, gry, konkursy z nagrodami i malowanie twarzy. Dla wszystkich były słodkie pączki, a na koniec dnia wspólny seans filmowy i oglądanie klasyki dziecięcej, czyli "Króla Lwa".

 

Koordynatorkami działań były nauczycielki Marzena Bańkowska, Anna Kozestańska-Grabowska i Julita Warchoł. W organizacji pomógł też Samorząd Szkolny i prywatni sponsorzy.

 

 

Na podopiecznych TPD czekały paczki z prezentami. Wolontariuszom z LO w organizacji Dnia Dziecka pomogli nauczyciele, sponsorzy i Samorząd Szkolny.

 

Mazda 6
Skontaktuj się z autorem tekstu: JaW
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:WYDARZENIA-IMPREZY
ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
SPRZEDAM DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ NA PŁACHTACH
SPRZEDAM DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ NA PŁACHTACH
Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 2100m2 Płachty k/Pionek Cena 30 zł m2, możliwość negocjacji Działka uzbrojona tel. kont. 792-943-062tel. kont. +353 868...
SUPER OKAZJA! DOM DO SPRZEDANIA!
SUPER OKAZJA! DOM DO SPRZEDANIA!
Dom położony jest na bardzo atrakcyjnej dzielnicy domków jednorodzinnych. Tuż za płotem rozciąga się Puszcza Kozienicka. Do centrum miasta jest ok.2 km, ...
SPRZEDAM MIESZKANIE NA ALEJACH LIPOWYCH
SPRZEDAM MIESZKANIE NA ALEJACH LIPOWYCH
Sprzedam mieszkanie na Alejach Lipowych 11/24 o powierzchni 55,8 metra kwadratowego, 1 piętro, 2 pokoje z kuchnią, łazienka i WC osobno, centralne ogrzewanie, m...
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook