Dzisiaj jest sobota, 19 października 2019 r., 292 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | KATALOG FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Licealiści z Pionek z wizytą w "Salonie Maturzystów"
Dodał: MaG, 18-09-2018 11:21, odsłon: 1599
fot.LO
fot.LO

Uczniowie pionkowskiego liceum wyruszyli w czwartek 13 września o 6 rano, by uczestniczyć w tegorocznym Warszawskim Salonie Maturzystów. Wydarzenie zorganizował portal Perspektywy i odbył się w gmachu głównym Politechniki Warszawskiej.

ZŁOTUCHA DARIUSZ

 - Po godzinie 9 rozpoczęło się gorączkowe poszukiwanie odpowiednich auli, a już pół godziny później wystartowały jedne z pierwszych wykładów dotyczące egzaminu maturalnego z historii oraz języka obcego. Dużym zainteresowaniem cieszyły się wykłady motywacyjne odnośnie tego, jak się zmotywować do nauki, jak skutecznie zapamiętywać, czy jak osiągnąć sukces w dzisiejszych czasach. Każdy znalazł coś dla siebie – opowiadają uczniowie liceum


Na parterze, w holu głównym swoje stanowiska miały poszczególne uczelnie. Licealiści w przerwach między wykładami chętnie rozmawiali z przedstawicielami samych uczelni jak i odpowiednich kierunków. Zaopatrywali się w potrzebne ulotki, a także ciekawe gadżety.  Ci, którzy wcześniej wypełnili odpowiednią ankietę, po okazaniu kuponu, otrzymywali obszerny Informator Maturzystów na rok 2019.

 


Tego dnia każdy mógł poznać odpowiedzi na nurtujące go pytania, rozwiać wątpliwości, ale także otworzyć sobie nową ścieżkę na przyszłość. Salon Maturzystów to miejsce z którego nie można wyjść obojętnie. Nie było tak również w przypadku maturzystów z liceum. Do Pionek wrócili bogatsi o bardzo ważne informacje, ciekawsi świata i gotowi na  ciężką pracę, która jeszcze przed nimi. Mają świadomość co ich czeka, dlatego wykorzystali okazję i zgromadzili duży zapas motywacji, który wystarczy im na cały rok. W maju wkraczają do akcji!   
Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WYRÓŻNIONE FIRMY
WSZYSTKIE +
Agencja Reklamowa Arpass
Zajmujemy się projektowaniem materiałów graficznych dla firm oraz klient&...
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook