Dzisiaj jest poniedziałek, 29 maja 2017 r., 149 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY | FORUM
Konkursowy zawrót głowy na pierwszy dzień wiosny w LO im. Dąbrowskiej
Dodał: JaW, 28-03-2017 08:24, odsłon: 11896
Fot. archiwum szkoły
Fot. archiwum szkoły

Pierwszy dzień wiosny w LO im. Marii Dąbrowskiej w Pionkach był wyjątkowo radosnym i pozytywnym dniem. Licealiści z wielką fantazją poprzebierani w kolorowe i bardzo pomysłowe stroje uczestniczyli w konkursie klasowym. Najlepiej w zabawie poradzili sobie uczniowie z klasy 2a. Nagrodą było dofinansowanie wyjazdu na wycieczkę.

Miniony wtorek (21.03) był wyjątkowym dniem dla całej społeczności szkolnej pionkowskiego Ogólniaka. LO przywitało wiosnę zabawą i radosną rywalizacją między klasami. Uczniowie sprawdzali się w dziesięciu wymyślnych konkurencjach, które oceniało czteroosobowe jury w skład którego wchodzili nauczyciele Aleksandra Gronczyńska i Rafał Kącki oraz uczniowie Wiktoria Zawadzka i Rafał Zawadzki.

 

Rozpoczęło się od prezentacji klasowych. Pojawiły się żołnierskie zbiórki, pokaz mody, rap czy tańce w piżamach. Uczniowie sprawdzali również swoją znajomość ortografii, rysowali szkołę z elementami wiosny, były konkurencje sprawnościowe i językowe.

 

Po zliczeniu punktów okazało się, że wygrana i główna nagroda przypadła klasie 2a. Na podium znalazło się również miejsce dla klas 2b i 3b.

 

 

Jedna z klas podczas prezentacji wystąpiła w żołnierskich mundurach.

 

Mazda 6
Skontaktuj się z autorem tekstu: JaW
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:WYDARZENIA-IMPREZY
ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
SPRZEDAM DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ NA PŁACHTACH
SPRZEDAM DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ NA PŁACHTACH
Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 2100m2 Płachty k/Pionek Cena 30 zł m2, możliwość negocjacji Działka uzbrojona tel. kont. 792-943-062tel. kont. +353 868...
SUPER OKAZJA! DOM DO SPRZEDANIA!
SUPER OKAZJA! DOM DO SPRZEDANIA!
Dom położony jest na bardzo atrakcyjnej dzielnicy domków jednorodzinnych. Tuż za płotem rozciąga się Puszcza Kozienicka. Do centrum miasta jest ok.2 km, ...
SPRZEDAM MIESZKANIE NA ALEJACH LIPOWYCH
SPRZEDAM MIESZKANIE NA ALEJACH LIPOWYCH
Sprzedam mieszkanie na Alejach Lipowych 11/24 o powierzchni 55,8 metra kwadratowego, 1 piętro, 2 pokoje z kuchnią, łazienka i WC osobno, centralne ogrzewanie, m...
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook