Dzisiaj jest sobota, 23 czerwca 2018 r., 174 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY
Informatyczny sukces uczennic LO im. Dąbrowskiej
Dodał: JaW, 16-05-2016 12:16, odsłon: 2021

Kolejny dobry wynik uczennic pionkowskiego Ogólniaka w konkursie informatycznym. Aleksandra Warchoł (na zdjęciu) zajęła drugie miejsce, a Dominika Warchoł była szósta w finale II Konkursu Programowania dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Finał konkursu odbył się w sobotę 14 maja w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu. Uczestniczyli w nim uczniowie szkół średnich z Radomia, Piaseczna, Pionek i Ostrowca Świętokrzyskiego. Młodzi informatycy mieli do rozwiązania dwa zadania z zakresu programowania w języku C/C++. Co ciekawe uczennice pionkowskiego LO były jedynymi kobietami w konkursie.

 

Aleksandra Warchoł zajęła drugie miejsce, a Dominika Warchoł była szósta. Obie są koleżankami z jednej klasy. Sukces dziewczyn jest tym większy, że programowania uczą się od września tego roku, a Aleksandra jedynie w ramach zajęć kółka informatycznego, które prowadzi nauczycielka informatyki, Iwona Maj.

 

 

Aleksandra Warchoł i Dominika Warchoł z klasy 2B w LO im. Dąbrowskiej bardzo dobrze spisały się w drugiej edycji Konkursu Programowania dla uczniów szkół średnich.

 

Skontaktuj się z autorem tekstu: JaW
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook