Dzisiaj jest sobota, 19 października 2019 r., 292 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | KATALOG FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
"Wild West" z wizytą w Liceum Ogólnokształcącym w Pionkach
Dodał: MaG, 13-04-2018 16:01, odsłon: 1521
fot.LO
fot.LO

Jeździ i wystawia spektakle na terenie całej Polski. W tym tygodniu Teatr anglojęzyczny "Wild West" odwiedził również pionkowskie liceum. Jest to nowo powstały projekt w dziedzinie nauki języka angielskiego.

ZŁOTUCHA DARIUSZ

Dzięki możliwości obejrzenia spektaklu licealiści poznali jak ważne są relacje między ludźmi, a szczególnie bliskimi, ale także mogli sprawdzić jak ma się ich angielski i ile są w stanie zrozumieć. Ucznowie mieli możliwość obejrzenia spektaklu "The Night In", który przedstawia historię ojca - Marka i syna- Leo. Leo niespodziewanie umawia ojca, który jest wdowcem, na randkę w ciemno.

Z początku Mark się nie zgadza, ale zmienia zdanie pod warunkiem, że syn przygotuje go do tego wyjścia. Podczas rozważania nad tym jak spotkanie będzie wyglądało i w trakcie symulowania zbliżającej się randki obydwaj bohaterowie uczą się czegoś o życiu i o sobie nawzajem. Mark nabiera pewności siebie, zaczyna wierzyć, że może się znów zakochać, a Leo zaczyna dostrzegać jakie wartości na prawdę liczą się w relacjach międzyludzkich- szczególnie w bliskiej relacji ojciec-syn.

 

Piotr współpracuje z kilkoma teatrami w Krakowie i ma również

doświadczenie w reklamie i filmach.


Scenariusz napisany jest przez profesjonalnego dramaturga anglojęzycznego z Kanady  i daje możliwość doświadczenia gry aktora (Native Speaker'a) z Chicago. Cały projekt rozwijany jest przez założycieli - zawodowych aktorów Mike'a Marcinkowskiego i Piotra Malasińskiego. Mike pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, gdzie grał dla kilku teatrów i przedstawiał sztuki Shakespeare'a, zarówno komedie, jak i musical'e.    
Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WYRÓŻNIONE FIRMY
WSZYSTKIE +
Agencja Reklamowa Arpass
Zajmujemy się projektowaniem materiałów graficznych dla firm oraz klient&...
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook