Dzisiaj jest sobota, 30 maja 2020 r., 151 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | KATALOG FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Kolejna dziura w asfalcie – mieszkańcy proszą o naprawienie
Dodał: MW, 06-08-2009 10:58, odsłon: 3649

Mieszkańcy dwóch bloków osiedla Kozienicka domagają się naprawy zniszczonej nawierzchni przy blokowym parkingu. W miejscu parkowania samochodów od dłuższego czasu zamiast części parkingu jest zabezpieczona dziura w asfalcie.

Jeden z naszych czytelników na adres naszej redakcji przesłał list prosząc o jego zamieszczenie i podjęcie interwencji w tej sprawie.

 

„Głos Ludu- list do redakcji „ Problem miejsc parkingowych „rozwiązany”?

 

Pewien czas temu na łamach tego serwisu poruszany był bardzo istotny temat dla wszystkich zmotoryzowanych mieszkańców naszego miasta, brak odpowiedniej ilości miejsc parkingowych dla samochodów w Pionkach.

 

Jak pewnie wszyscy widzą nie wiele (jeśli w ogóle) zmieniło się w tej kwestii do tej pory. Jednakże jak pokazuje przykład osiedla ulicy Kozienickiej, władze miasta najprawdopodobniej uważają, że miejsc parkingowych w naszym mieście jest jednak i tak mimo wszystko za dużo.

 

Skąd takie spostrzeżenia? Pod koniec lipca tego roku na ulicy Kozienickiej przed budynkiem „Urzędu Pracy w Pionkach”, pracownicy usuwający awarię, zniszczyli w tym celu jej zlokalizowania część asfaltu, następnie zabezpieczyli powstałą wnękę. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, iż obecnie samochody nie mogą parkować co z kolei sprawia, że na parkingu przy „Urzędzie Pracy” oraz dla mieszkańców okolicznych bloków ilość miejsc parkingowych zamiast się zwiększyć... zmalała. Czy to jest metoda rozwiązywania problemów z parkingami w naszym mieście? Mam nadzieję, że jest to jednak tylko kwestia zaniedbania obowiązków przez stosowne służby naszego miasta, oby....

 

List do redakcji przesłał nasz czytelnik Paweł.

 

Jak to wygląda w praktyce …

 

Nasza redakcja próbowała sprawdzić, kto powinien naprawić zabezpieczoną dziurę w jezdni. W rozmowie z odpowiedzialnym za takie prace pracownikiem Pionkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej usłyszeliśmy :

 

- Jesteśmy w trakcie sprawdzania kto jest właścicielem gruntu oraz kto powinien naprawić powstałą dziurę w jezdni - mówi pracownik spółdzielni – Z dokumentów wynika, że ta część należy do miasta. Sprawdzimy jednak dokładnie i wtedy będzie wiadomo kto powinien naprawić tą nawierzchnię.

 

Użytkownikiem wieczystym jest spółdzielnia ...

 

Użytkownikiem wieczystym tego terenu jest Pionkowska Spółdzielnia Mieszkaniowa poinformował naszą gazetę z-ca burmistrza Stanisław Mazur.

 

- Ten teren należy do miasta. Użytkownikiem wieczystym jest jednak Pionkowska Spółdzielnia Mieszkaniowa – mówi z-ca burmistrza Stanisław Mazur – Wszystkie prace porządkowe(odśnieżanie,naprawy bieżące itp.) muszą być wykonane przez Spółdzielnię

 

. Jak zapewnił w rozmowie z nami pracownik Pionkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, do piątkowego poranka będzie wiadomo kto powinien naprawić uciążliwą dla parkujących kierowców dziurę.   
Skontaktuj się z autorem tekstu: MW
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WYRÓŻNIONE FIRMY
WSZYSTKIE +
Agencja Reklamowa Arpass
Zajmujemy się projektowaniem materiałów graficznych dla firm oraz klient&...
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
SAMONLINE - SKLEP SPOŻYWCZY Z DARMOWĄ DOSTAWĄ
PRZEJDŹ DO SKLEPU +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook