Dzisiaj jest poniedziałek, 29 maja 2017 r., 149 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY | FORUM
Fabryka Domów Bogucin
Kolejna dziura w asfalcie – mieszkańcy proszą o naprawienie
Dodał: MW, 06-08-2009 10:58, odsłon: 2161

Mieszkańcy dwóch bloków osiedla Kozienicka domagają się naprawy zniszczonej nawierzchni przy blokowym parkingu. W miejscu parkowania samochodów od dłuższego czasu zamiast części parkingu jest zabezpieczona dziura w asfalcie.

Jeden z naszych czytelników na adres naszej redakcji przesłał list prosząc o jego zamieszczenie i podjęcie interwencji w tej sprawie.

 

„Głos Ludu- list do redakcji „ Problem miejsc parkingowych „rozwiązany”?

 

Pewien czas temu na łamach tego serwisu poruszany był bardzo istotny temat dla wszystkich zmotoryzowanych mieszkańców naszego miasta, brak odpowiedniej ilości miejsc parkingowych dla samochodów w Pionkach.

 

Jak pewnie wszyscy widzą nie wiele (jeśli w ogóle) zmieniło się w tej kwestii do tej pory. Jednakże jak pokazuje przykład osiedla ulicy Kozienickiej, władze miasta najprawdopodobniej uważają, że miejsc parkingowych w naszym mieście jest jednak i tak mimo wszystko za dużo.

 

Skąd takie spostrzeżenia? Pod koniec lipca tego roku na ulicy Kozienickiej przed budynkiem „Urzędu Pracy w Pionkach”, pracownicy usuwający awarię, zniszczyli w tym celu jej zlokalizowania część asfaltu, następnie zabezpieczyli powstałą wnękę. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, iż obecnie samochody nie mogą parkować co z kolei sprawia, że na parkingu przy „Urzędzie Pracy” oraz dla mieszkańców okolicznych bloków ilość miejsc parkingowych zamiast się zwiększyć... zmalała. Czy to jest metoda rozwiązywania problemów z parkingami w naszym mieście? Mam nadzieję, że jest to jednak tylko kwestia zaniedbania obowiązków przez stosowne służby naszego miasta, oby....

 

List do redakcji przesłał nasz czytelnik Paweł.

 

Jak to wygląda w praktyce …

 

Nasza redakcja próbowała sprawdzić, kto powinien naprawić zabezpieczoną dziurę w jezdni. W rozmowie z odpowiedzialnym za takie prace pracownikiem Pionkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej usłyszeliśmy :

 

- Jesteśmy w trakcie sprawdzania kto jest właścicielem gruntu oraz kto powinien naprawić powstałą dziurę w jezdni - mówi pracownik spółdzielni – Z dokumentów wynika, że ta część należy do miasta. Sprawdzimy jednak dokładnie i wtedy będzie wiadomo kto powinien naprawić tą nawierzchnię.

 

Użytkownikiem wieczystym jest spółdzielnia ...

 

Użytkownikiem wieczystym tego terenu jest Pionkowska Spółdzielnia Mieszkaniowa poinformował naszą gazetę z-ca burmistrza Stanisław Mazur.

 

- Ten teren należy do miasta. Użytkownikiem wieczystym jest jednak Pionkowska Spółdzielnia Mieszkaniowa – mówi z-ca burmistrza Stanisław Mazur – Wszystkie prace porządkowe(odśnieżanie,naprawy bieżące itp.) muszą być wykonane przez Spółdzielnię

 

. Jak zapewnił w rozmowie z nami pracownik Pionkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, do piątkowego poranka będzie wiadomo kto powinien naprawić uciążliwą dla parkujących kierowców dziurę.   
Mazda 6
Skontaktuj się z autorem tekstu: MW
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:WYDARZENIA-IMPREZY
ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
SPRZEDAM MIESZKANIE NA ALEJACH LIPOWYCH
SPRZEDAM MIESZKANIE NA ALEJACH LIPOWYCH
Sprzedam mieszkanie na Alejach Lipowych 11/24 o powierzchni 55,8 metra kwadratowego, 1 piętro, 2 pokoje z kuchnią, łazienka i WC osobno, centralne ogrzewanie, m...
SUPER OKAZJA! DOM DO SPRZEDANIA!
SUPER OKAZJA! DOM DO SPRZEDANIA!
Dom położony jest na bardzo atrakcyjnej dzielnicy domków jednorodzinnych. Tuż za płotem rozciąga się Puszcza Kozienicka. Do centrum miasta jest ok.2 km, ...
SPRZEDAM DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ NA PŁACHTACH
SPRZEDAM DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ NA PŁACHTACH
Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 2100m2 Płachty k/Pionek Cena 30 zł m2, możliwość negocjacji Działka uzbrojona tel. kont. 792-943-062tel. kont. +353 868...
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook