Dzisiaj jest sobota, 25 stycznia 2020 r., 25 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | KATALOG FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Fabryka Domów Bogucin
Weekend pełen atrakcji w Centrum Aktywności Lokalnej
Dodał: JaW, 24-11-2015 09:32, odsłon: 2676

Dużo ciekawych wydarzeń szykuje się na najbliższy weekend w Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach. W piątek spotkanie podróżnicze "Na szlaku". Sobota będzie stała pod znakiem teatru, bo CAL włącza się w obchody 250-lecia teatru w Polsce. A w niedzielę solidna dawka dobrego humoru na premierowym programie pionkowskiego kabaretu Agat pod tytułem "Teściowa song". Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny. Zapraszamy!

ZŁOTUCHA DARIUSZ

PIĄTEK: FILM, KAMPANIA EDUKACYJNA I SPOTKANIE NA SZLAKU

W piątek 27 listopada o godzinie 17:00 gośćmi Centrum Aktywności Lokalnej będą filmowiec Wojciech Kuchta i przyrodnik Marek Kowalski z Towarzystwa Przyrodniczego "Bocian". Panowie opowiedzą o kampanii edukacyjnej "Pola tętniące życiem". Zostanie też pokazany film pod tym samym tytułem. Będzie można dowiedzieć się więcej o zwierzętach i roślinach charakterystycznych dla terenów wiejskich. Są to często gatunki dobrze znane, ale warto wiedzieć, jak bardzo są ważne.

 

"Pola tętniące życiem" to kampania edukacyjna na rzecz ochrony różnorodności biologicznej w krajobrazie rolniczym. Jest to projekt edukacyjny, którego celem jest podniesienie świadomości społecznej dotyczącej wartości przyrodniczej terenów rolniczych Polski oraz propagowanie działań prowadzących do jej zachowania.


SOBOTA POD ZNAKIEM TEATRU

Centrum Aktywności Lokalnej włącza się w obchody 250-lecia teatru publicznego w Polsce. Na scenie CAL z tej okazji zobaczymy spektakl "Światło nadziei". Widowisko powstało na motywach sztuki "Światełko pana Lampiszona" Elżbiety Jodko-Kuli i zostało wyreżyserowane przez Beatę Bartkiewicz z okazji dziesięciolecia Amatorskiego Teatru Maska z Suskowoli. Biorą w nim udział uczniowie i absolwenci Publicznego Zespołu Szkół w Suskowoli. Zapraszamy 28 listopada o godz.17:00.

 

ZAPISZ SIĘ NA WARSZTATY

Dodatkowym elementem obchodów jubileuszu są warsztaty teatralne dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat. Pod hasłem "Bliżej sceny" kryje się przede wszystkim pokazanie dzieciom, że teatr to świetna zabawa. Warsztaty poprowadzi Beata Bartkiewicz. Obowiązują zapisy do 26 listopada. Liczba miejsc ograniczona. Zapisać można się telefonicznie, dzwoniąc pod numer (48) 377-70-51 bądź mailowo: kontakt@cal.pionki.pl


NIEDZIELA Z KABARETEM

Na koniec weekendu warto się pośmiać, a mocną dawkę dobrego humoru zapewni w niedzielę kabaret Agat. O godzinie 16:00 na scenie CAL premierowy program "Teściowa song".

 

Kabaret Agat powstał przy Centrum Aktywności Lokalnej jesienią 2014 roku. Na początku do grupy należało pięć pań, obecnie w skład zespołu wchodzi siedem aktywnych i pełnych humoru kobiet. Na wiosnę tego roku miał premierę pierwszy spektakl grupy "Być kobietą po 40", którego fragmenty były pokazywane na licznych imprezach mijającego 2015 roku. W niedzielę 29 listopada będzie można zobaczyć całkowicie nowy, premierowy program "Teściowa song". Tym razem tematem przewodnim są teściowe i ich relacje z zięciami i synowymi. Wszystko na wesoło, z pełnym ciepła humorem.

 

 

 

Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: JaW
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WYRÓŻNIONE FIRMY
WSZYSTKIE +
Agencja Reklamowa Arpass
Zajmujemy się projektowaniem materiałów graficznych dla firm oraz klient&...
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook