Dzisiaj jest poniedziałek, 17 lutego 2020 r., 48 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | KATALOG FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
The Bill dali czadu na Przystanku Woodstock. Na ich koncercie bawiło się pół miliona ludzi!
Dodał: JaW, 04-08-2014 14:25, odsłon: 11394

[ZDJĘCIA,WIDEO] Pionkowska kapela punk-rockowa The Bill zagrała na głównej scenie jubileuszowego 20. Przystanku Woodstock w Kostrzynie nad Odrą. W czwartek 31 lipca na ich koncercie bawiło się blisko 500 tysięcy ludzi. - To, co zobaczyliśmy po wejściu na scenę przechodzi jakiekolwiek wyobrażenia – dzieli się wrażeniami lider i wokalista zespołu, Dariusz "Kefir" Śmietanka.

Autorem zdjęć jest Robert Wyrwas. Dziękujemy za udostępnienie!

 

Video z KręciołaTV TUTAJ

 

KONCERT ŻYCIA

The Bill zadebiutowali na Przystanku Woodstock w ubiegłym roku. Teraz dostali propozycję od Jurka Owsiaka, żeby zagrać na głównej scenie. Panowie dali godzinny koncert pod tytułem "The Best Off", czyli najlepsze kawałki w historii kapeli. Bawiło się przy nich blisko pół miliona ludzi. Gościnnie z zespołem wystąpił pierwszy wokalista Artur "Soko" Soczewica. Chłopakom z The Bill cały czas na scenie towarzyszył Jurek Owsiak.

 

- To był dla nas koncert życia, o którym się marzy latami. Ogromna satysfakcja i nagroda za te wszystkie lata grania. Nie da się opisać słowami, bo to trzeba przeżyć i zobaczyć. Po zejściu ze sceny mieliśmy w sobie mnóstwo adrenaliny – opowiada Darek Śmietanka.

 

Nie obyło się bez dwóch bisów i chóralnego śpiewania z zespołem praktycznie wszystkich ich kawałków. Były momenty, że lepiej było słychać setki tysięcy gardeł niż kapelę na scenie. Słowa: energia i czad, tylko w małym stopniu oddają to, co działo się podczas koncertu punk-rockowców z Pionek.

 

 

W takim składzie The Bill zagrał swój największy koncert w karierze. Gościnnie wystąpił pierwszy wokalista Artur "Soko" Soczewica (drugi z prawej)

 

ZAGRALI Z GWIAZDAMI

Czwartkowy koncert Przystanku Woodstock na dużej scenie zaczął Muniek Staszczyk z T.Love, a po The Bill tego samego dnia zagrali jeszcze między innymi Budka Suflera i Kamil Bednarek.

 

Darek Śmietanka nie ukrywa, że dla niego i chłopaków z zespołu ten koncert był spełnieniem marzeń. Wydarzeniem, które zdarzyć się może raz w życiu. Po występie dostali mnóstwo SMS-ów z gratulacjami od znajomych, którzy oglądali ich na żywo dzięki transmisji w KręciołaTV. Wiele pozytywnych komentarzy pojawiło się też w internecie.

 

 

Chlopaki, gdzie tylko się dało promowali miasto Pionki

 

PROMOWALI PIONKI

Na Przystanku Woodstock dużo dobrego mówiło się też o Pionkach, bo zapowiadając granie The Bill, Jurek Owsiak przypominał początki swojej znajomości z kapelą i wizytę w Pionkach na początku lat '90.

 

 

The Bill na próbie tuż przed wielkim koncertem

 

 

Organizatorzy szacowali, że przed dużą sceną Przystanku Woodstock bawiło się około pół miliona ludzi

 

 

Zespół z Pionek na dużej scenie Przystanku Woodstock. To jest coś!

 

Skontaktuj się z autorem tekstu: JaW
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:



ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WYRÓŻNIONE FIRMY
WSZYSTKIE +
Agencja Reklamowa Arpass
Zajmujemy się projektowaniem materiałów graficznych dla firm oraz klient&...
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook