Dzisiaj jest czwartek, 04 czerwca 2020 r., 156 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | KATALOG FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Oferta Szkół
Poetka z Pionek Agata Duma promowała w Łaźni swój debiutancki tomik poezji - "Uzależniona"
Dodał: MaG, 15-12-2017 17:09, odsłon: 6676
fot.EchoDnia
fot.EchoDnia

Pionkowska poetka, Agata Duma, promowała w środę w Łaźni przy ulicy Żeromskiego 56 w Radomiu swój debiutancki tomik poezji "Uzależniona".

 

Publikacja składa się z trzech części i edycji specjalnej, która została wydana w latach 2014-2017. Tytuł zawiera 118 wierszy i poematów o charakterze wyznań i refleksji oraz 18 autorskich rysunków.

- Tę książkę napisało życie. Wszystkie odczucia, myśli, pragnienia, jakie znajdują się tutaj są dowodem na to, że niczego nie można przewidzieć na tym świecie – napisała w przedmowie do tomiku Agata Duma. To samo mówiła też w rozmowie z Marcinem Ruskiem w Łaźni.

 

Agata przygotowała też elektroniczne wydanie swojej twórczości w postaci eBooka. „Uzależniona – Edycja Specjalna” zawiera dziesięć wcześniej niepublikowanych utworów. Podczas spotkania zaprezentowano jego zwiastun. Pokazano też kilka filmowych etiud Agaty.


E- Book ukazał się przed świętami Bożego Narodzenia zatem znalazły się w nim utwory o tej tematyce:„Cicho i spokojnie”, „Witaj”, czy też „Zaśpiewajmy naszą piosenkę” duchowo i literacko przenoszące czytelnika w magiczny czas świąt.

Jest tam również utwór, o którym poetka mówi, że był przełomem literackim w jej dotychczasowej twórczości.- „Hipnotyzujesz mnie” to wiersz, który pozwolił mi inaczej spojrzeć na moją poezję i bez wątpienia stał się przełomem w mojej twórczości – powiedziała Agata Duma.

Agata ciągle doskonali swój warsztat literacki i bierze udział w warsztatach poetyckich, które organizowane są w Centrum Młodzieży „Arka” w Radomiu. Opiekunem grupy młodych literatów jest doskonale znany radomski poeta Adrian Szary.

Obecnie Agata Duma jest słuchaczką Warszawskiej Szkoły Filmowej, na kierunku reżyseria filmowa. Redaguje portal Rosomag.pl.

 

 

autor:/Barbara Koś EchoDnia/

 

Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WYRÓŻNIONE FIRMY
WSZYSTKIE +
Agencja Reklamowa Arpass
Zajmujemy się projektowaniem materiałów graficznych dla firm oraz klient&...
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
SAMONLINE - SKLEP SPOŻYWCZY Z DARMOWĄ DOSTAWĄ
PRZEJDŹ DO SKLEPU +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook