Dzisiaj jest sobota, 25 stycznia 2020 r., 25 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | KATALOG FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Komora Normobaryczna  NORMOBARIA zielony
Formatowanie 12, czyli spotkanie ludzi kultury. Zobacz zdjęcia
Dodał: JaW, 02-11-2012 10:11, odsłon: 6218

Artystyczne spotkanie w Galerii Hall. Już po raz dwunasty twórcy z całego powiatu radomskiego mieli możliwość zaprezentować swoje prace. W ubiegły piątek (26 października) w Miejskim Ośrodku Kultury w Pionkach odbyło się Formatowanie 12. Można było zobaczyć tradycyjne malarstwo, rysunki, grafikę oraz grafikę komputerową. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

ZŁOTUCHA DARIUSZ

Nazwa wystawy pochodzi od nieistniejącej już Galerii Format, która kilka lat temu mieściła się przy Placu Konstytucji 3 Maja.

 

- Pierwotnym zamiarem Formatowania było zrzeszenie twórców profesjonalnych, amatorów i wszystkich, dla których twórczość to chleb powszedni. Dla części z nich jest to czas, na który czekają cały rok. Nie wszyscy mają przecież możliwość czynnego uczestnictwa w wystawach i wydarzeniach artystycznych – przyznaje Tomasz Wróblewski, kurator wystawy (na zdjęciu).

 

Wernisaż Formatowania 12 odbył się w miniony piątek w Galerii Hall, która mieści się na piętrze Miejskiego Ośrodka Kultury w Pionkach. Wystawę będzie można oglądać do końca listopada.

 

TWÓRCY

W tym roku swoje prace zaprezentowali: Katarzyna Bujnowska, Grażyna Bińkowska, Zbigniew Czerwiński, Maciej Kamieński, Joanna Kowalska, Henryka Lech, Anna Mirowska, Grażyna Pachocka, Mieczysław Piasek, Szymon Piasta, Aleksandra Rolla, Monika Rusin-Szary, Artur Wąsowicz, Michał Wójcicki, Małgorzata Wróblewska, Tomasz Wróblewski i Martyna Ziółek.

 

- Wernisaż każdej wystawy to wyjątkowe zdarzenie. Zawsze istnieje na nim możliwość podzielenia się swoimi uwagami z wystawiającymi. Poznania nowych technik plastycznych "od kuchni", jak również nawiązanie nowych znajomości. Jak co roku wystawie towarzyszy barwny katalog, który jest wsparty finansowo z budżetu powiatu radomskiego – dodaje Tomasz Wróblewski.


Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: JaW
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WYRÓŻNIONE FIRMY
WSZYSTKIE +
Agencja Reklamowa Arpass
Zajmujemy się projektowaniem materiałów graficznych dla firm oraz klient&...
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook