Dzisiaj jest sobota, 25 stycznia 2020 r., 25 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | KATALOG FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
[ZDJĘCIA, WIDEO] Roztańczone Mikołajki. Turniej tańca Boogie Woogie i Rock'n'Roll w Pionkach
Dodał: JaW, 06-12-2015 10:31, odsłon: 9609
Fot. Mariusz Grotkowski
Fot. Mariusz Grotkowski

Były akrobacje prawie pod sufit, rock'n'roll z lat '50 i najszybszy taniec świata. Nie brakowało emocji, a widownia Domu Kultury wypełniła się niemal do ostatniego miejsca. W sobotę już po raz dziewiąty w Pionkach odbył się taneczny Turniej Boogie Woogie i Rock'n'Roll o Puchar Starosty. Wśród zwycięzców nie mogło zabraknąć par z pionkowskiego Klubu Tańca KICK. Zapraszamy do oglądania obszernej galerii zdjęć oraz relacji wideo z wręczenia nagród i pokazów zwycięskich par. Wkrótce pokażemy kolejne materiały wideo.

ZŁOTUCHA DARIUSZ

Od dziewięciu lat do Pionek na zaproszenie trenerki klubu KICK Lidii Żuchowskiej, przyjeżdżają najlepsi tancerze z całej Polski. Turniej rozrasta się z każdym rokiem, bo początkowo rywalizowano tylko w boogie woogie, potem doszedł rock'n'roll akrobatyczny, a w tym roku po raz pierwszy rock'n'roll lat '50. Łącznie zaprezentowało się ponad 30 par z sześciu klubów z Warszawy, Krakowa, Kalet i Pionek, od młodzików po seniorów. Wszyscy zafundowali licznej w tym roku widowni ponad trzy godziny super zabawy.

 

W przerwach między konkurencjami swoimi umiejętnościami popisywali się zawodnicy wschodnich sztuk walki z Klubu Sportowego Centrum Tang Soo Do, a piosenki śpiewała Aleksandra Warchoł ze Społecznego Ogniska Muzycznego.

 

Tancerze z Klubu Tańca KICK wygrali dwie konkurencje i zdobyli w sumie pięć pucharów. Wszystkim gratulowała zastępca burmistrza, Jolanta Sarnecka-Buczek.

 

 

Paulina Bielec i Maciej Kwiatkowski z Klubu Tańca KICK Pionki wygrali kategorię juniorów w konkursie Boogie Woogie.

 

 

Wśród dzieci w Boogie Woogie najlepsi byli Eliza Wosztyl i Szymon Krawiec z pionkowskiego klubu KICK.

 

 

W dwóch konkurencjach na podium stawali Marcelina Sroczyńska i Łukasz Orłowski z klubu Swing Step.pl Warszawa.

 

 

IX Turniej o Puchar Starosty otworzył wicestarosta radomski Leszek Margas.


 WYNIKI IX TURNIEJU BOOGIE WOOGIE I ROCK'n'ROLL O PUCHAR STAROSTY

BOOGIE WOOGIE

Dzieci: 1. Eliza Wosztyl i Szymon Krawiec (KICK Pionki), 2. Amelia Sąpór i Szymon Gogacz (KICK Pionki), 3. Julia Zadrożna i Nestor Dubietski (Boogie Rock Warszawa).

Juniorzy: 1. Paulina Bielec i Maciej Kwiatkowski, 2. Aleksandra Koral i Filip Chmielnicki, 3. Julia Mularska i Kacper Hyży (wszyscy KICK Pionki).

Seniorzy B1: 1. Marcelina Sroczyńska i Łukasz Orłowski, 2. Zofia Załęska i Jakub Załęski (wszyscy Swing Step.pl Warszawa), 3. Patrycja Wieńczek i Tadeusz Tarnowski (Rock Time Kalety).

Seniorzy B2: 1. Karina Bronder i Adrian Kalus, 2. Julia Swoboda i Daniel Ledwoń (wszyscy Rock Time Kalety), 3. Julia Stańczuk i Hubert Mroczek (Boogie Rock Warszawa).

ROCK'n'ROLL

Młodzik młodszy: 1. Alicja Szpakiewicz i Bartłomiej Batko, 2. Zuzanna Babiarz i Mateusz Gwiazda, 3. Pola Jarosz i Jan Libura (wszyscy KS Podwawelski Kraków).

Młodzik: 1. Kinga Romek i Jan Dąbrowski, 2. Wiktoria Antoniewicz i Krzysztof Michalski, 3. Natalia Kręgiel i Miłosz Dzięgiel (wszyscy KS Podwawelski Kraków).

ROCK'n'ROLL LAT '50

Seniorzy: 1. Ewa Krzywina i Paweł Krzywina (Promenada Warszawa), 2. Marcelina Sroczyńska i Łukasz Orłowski, 3. Zofia Załęska i Jakub Załęski (wszyscy Swing Step.pl Warszawa).

 Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: JaW
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WYRÓŻNIONE FIRMY
WSZYSTKIE +
Agencja Reklamowa Arpass
Zajmujemy się projektowaniem materiałów graficznych dla firm oraz klient&...
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook