Dzisiaj jest poniedziałek, 18 listopada 2019 r., 322 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | KATALOG FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
[ZDJĘCIA] Scena Letnia nad Stawem Górnym. Zagrali Michał Retelewski i Funky Vibes
Dodał: JaW, 19-08-2017 13:07, odsłon: 20444
Fot. Jakub Wojtaszewski
Fot. Jakub Wojtaszewski

Największe przeboje Amy Winehouse, Michaela Jacksona, Kayah, Czesława Niemena i instrumentalną wersję hitu tegorocznych wakacji "Despacito" można było posłuchać w piątek nad Stawem Górnym. W ramach Sceny Letniej CAL koncertowali Michał Retelewski i radomski zespół Funky Vibes.

ZŁOTUCHA DARIUSZ

Zanim rozpoczęły się koncerty pracownicy CAL przygotowali kilka atrakcji dla dzieci. Były konkursy, malowanie twarzy i zaplatanie fantazyjnych warkoczyków.

 

Koncerty w ramach Sceny Letniej CAL po raz pierwszy zagościły nad Stawem Górnym. Poprzednie dwie edycje organizowane były w plenerze koło budynku Kasyna. Zasada, żeby wyjść z muzyką do ludzi została podtrzymana. Piątkowa, piękna pogoda przyciągnęła do ośrodka na ulicę Polną dziesiątki osób, które podczas plażowania mogły posłuchać świeżych coverów największych przebojów w w rytmach funky, groove i nieco spokojniejszym balladowym.

 

 

Przed koncertami pracownicy CAL przygotowali kilka atrakcji dla najmłodszych.

 

Michał Retelewski zaskoczył swoimi spokojnymi wykonaniami piosenek Golec uOrkiestra, Modern Talking czy Czesława Niemena w akompaniamencie gitary i piano. Muzyczną niespodzianką była instrumentalna wersję hitu tegorocznych wakacji "Despacito" zagrana na saksofonie.

 

 

Michał Retelewski pokazał, że ma nie tylko ciekawy głos, ale jest też multiinstrumentalistą. Uczestnik programów Szansa na Sukces i The Voice of Poland grał na saksofonie, piano i gitarze.

 

Kompletnie inne rytmy zaprezentował młody radomski zespół Funky Vibes. Chociaż jest to świeży projekt muzyczny, to koncertują sporo, a wszędzie, gdzie pojadą przekazują pozytywną energię w bujanych klimatach funky i groove. Koncert rozpoczął się od piosenki Amy Winehouse "Rehab" i chyba nie całkiem przypadkowo, bo trudno było się oprzeć wrażeniu, że wokalistka Magdalena "Buka" Boduła ma bardzo podobną barwę głosu. Funky Vibes zagrali też swoje wersje znanych piosenek Kayah, Michaela Jacksona, Bruno Marsa czy Moniki Brodki.

 

 

Magdalena "Buka" Boduła z zespołem Funky Vibes zagrali znane przeboje w rymach groove i funky.


Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: JaW
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
My Center

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WYRÓŻNIONE FIRMY
WSZYSTKIE +
Agencja Reklamowa Arpass
Zajmujemy się projektowaniem materiałów graficznych dla firm oraz klient&...
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook