Dzisiaj jest środa, 19 lutego 2020 r., 50 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | KATALOG FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
[ZDJĘCIA] Koncert charytatywny dla małej Ali. Zebrali ponad 3 tysiące złotych
Dodał: JaW, 06-10-2014 11:51, odsłon: 7141

Ponad trzy tysiące złotych udało się zebrać w Centrum Aktywności Lokalnej podczas piątkowego koncertu charytatywnego pod tytułem "Alicja w Krainie Czarów". Pieniądze zostaną przeznaczone na leczenie 2,5-letniej Ali Amanowicz. Dla dziewczynki występowali muzycy, tancerze, zawodnicy wschodnich sztuk walki oraz uczniowie i nauczyciele z Zespołu Szkół im. Śniadeckiego. Na zdjęciu rodzice Alicji i Agnieszka Stępień, dyrektor Zielonego.

- Cel był szczytny. Dlatego bardzo cieszymy się, że tyle ludzi wzięło udział w koncercie. Mam nadzieję, że to nie będzie nasza ostatnia akcja pomocy dla małej Ali – przyznaje Agnieszka Stępień, dyrektor Śniadeckiego.

 

Do akcji bardzo chętnie włączyli się uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół. Wszyscy chcieli pomóc 2,5-letniej Ali, której tata Paweł Amanowicz jest nauczycielem w Zielonym. Przez cały czas trwania koncertu wolontariusze zbierali pieniądze do puszek. Można też było kupić rozmaite rzeczy na kiermaszu przygotowanym przez młodych ludzi.

 

TANIEC, TEATR I MUZYKA

Przez ponad dwie godziny koncertu na scenie Centrum Aktywności Lokalnej działo się bardzo dużo ciekawych rzeczy. Występowali raperzy z zespołu Lasio Companija. Tańczyły dzieci z Przedszkola nr 1, grupa dziewczyn z Zielonego, tancerze boogie-woogie z klubu KICK i grupa FunkyPFK, którą tworzą Erwin Molendowski i Damian Gębczyk.

 

 

Podczas koncertu zaśpiewał chór kameralny "Gaudete"

 

W części muzycznej wystąpił uczestnik programu Must be the music Jarosław Kruczyński, chór kameralny Gaudete pod kierunkiem Ewy Sterczewskiej i zespół Power Blues 40+.

 

Burzą oklasków przyjęte zostały scenki teatralne w wykonaniu nauczycieli z Zielonego, którzy odgrywali fragmenty Potopu Henryka Sienkiewicza i Pana Tadeusza. Dyrektor szkoły Agnieszka Stępień wcieliła się w rolę Telimeny, a nauczyciel wychowania fizycznego Marek Bugalski świetnie wypadł jako Andrzej Kmicic. Były też widowiskowe pokazy zawodników wschodnich sztuk walki z klubu sportowego Centrum Tang Soo Do.

 

 

Talenty aktorskie odkrywali w sobie nauczyciele Zielonego. Dyrektor Agnieszka Stępień w roli Telimeny i absolwent szkoły Patryk Wołoszyn jako Tadeusz Soplica w scence z Pana Tadeusza Adama Mickiewicza

 

Podczas piątkowego wieczoru udało się zebrać w sumie 3040 złotych. Pieniądze zostaną przeznaczone na leczenie 2,5 letniej Alicji Amanowicz, która jest podopieczną Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą". Dziewczynka cierpi na dziecięce porażenie mózgowe i wymaga rehabilitacji trzy razy w tygodniu.

 

 

W pomoc bardzo chętnie włączyli się wolontariusze z Zespołu Szkół im. Śniadeckiego. Natalia i Angelika zbierały pieniądze na stoisku z pamiątkami


Skontaktuj się z autorem tekstu: JaW
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
Wasze komentarze
Jak pamiętam P. Mazur nigdy nie korzystał z urlopu to fikcja bieże kasę publiczną i powinien gdzieś wyjechać , Janeczek go usunął na okres wyborów żeby jemu nie przyszkadzał w kampani . Ten Pan powinien naprawdę pracować przy rurach w OKC
06-10-2014, 16:56:26
0
0
odpowiedz
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WYRÓŻNIONE FIRMY
WSZYSTKIE +
Agencja Reklamowa Arpass
Zajmujemy się projektowaniem materiałów graficznych dla firm oraz klient&...
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook