Dzisiaj jest wtorek, 26 września 2017 r., 269 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY | FORUM
Fabryka Domów Bogucin
[WIDEO, ZDJĘCIA] Najmłodsi śpiewali zimowe piosenki na konkursie w Miejskim Ośrodku Kultury
Dodał: JaW, 08-02-2017 11:55, odsłon: 12564
Fot. Jakub Wojtaszewski
Fot. Jakub Wojtaszewski

W środę w Miejskim Ośrodku Kultury po raz pierwszy odbył się konkurs wokalny dla najmłodszych "Cztery Pory Roku". Dzieciaki z pionkowskich przedszkoli i szkół podstawowych śpiewały piosenki o zimie. Nagrody były dla wszystkich, a Grand Prix w premierowej edycji konkursu otrzymali od jurorów Zofia Brudzyńska ze Szkoły Podstawowej nr 2, Nikola Świątek i Michalina Sałbut z przedszkola Kolorowe Pudełko oraz Ada Cybulska z zespołem ze Szkoły Podstawowej nr 5 (na zdjęciu).

- To pierwsza edycja tego konkursu, który będzie odbywał się cyklicznie o każdej porze roku. W ten sposób chcemy zachęcić najmłodszych do śpiewania – mówi Anna Kostrzewa, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Pionkach.

 

Małych artystów oceniało jury w składzie Janusz Głowacki i Sylwia Pogodzińska z MOK oraz Justyna Ostrowska z Kuriera Pionkowskiego. Uczestnicy występowali w trzech kategoriach: soliści, duety oraz zespoły. Najmłodsi w pięknych strojach śpiewali piosenki tematycznie związane z zimą.

 

Przyznano Grand Prix oraz nagrody za pierwsze miejsca, które otrzymali: Zofia Osowska z przedszkola Kolorowe Pudełko, Alicja Ogonek z Przedszkola nr 2, Lena Wąsik i Maja Tomasiakiewicz z Przedszkola nr 3 oraz zespół z Kolorowego Pudełka.

 

Kolejna edycja konkursu już wiosną. W materiale wideo można zobaczyć, jak śpiewali zdobywcy Grand Prix ze Szkoły Podstawowej nr 5 pod nauczycielskim kierunkiem Ewy Klich.

 Skontaktuj się z autorem tekstu: JaW
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:WYDARZENIA-IMPREZY
ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
SERDECZNIE ZAPRASZAM NA KOLEJNY SEZON ZUMBY!!!
SERDECZNIE ZAPRASZAM NA KOLEJNY SEZON ZUMBY!!!
SERDECZNIE ZAPRASZAM NA KOLEJNY SEZON ZUMBY!!! ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ WE WTORKI I PIĄTKI W LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM O GODZ.18.START 05.09.(WTOREK). JEŚLI C...
SPRZEDAM MIESZKANIE NA ALEJACH LIPOWYCH
SPRZEDAM MIESZKANIE NA ALEJACH LIPOWYCH
Sprzedam mieszkanie na Alejach Lipowych 11/24 o powierzchni 55,8 metra kwadratowego, 1 piętro, 2 pokoje z kuchnią, łazienka i WC osobno, centralne ogrzewanie, m...
KOLOROWE PUDEŁKO ZATRUDNI NAUCZYCIELA
KOLOROWE PUDEŁKO ZATRUDNI NAUCZYCIELA
Przedszkole Kolorowe Pudełko w Pionkach PILNIE poszukuje nauczyciela do pracy z dzieckiem niepełnosprawnym.   Wymagania: - wykształcenie pedagogika spec...
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook