Dzisiaj jest środa, 26 kwietnia 2017 r., 116 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY | FORUM
Fabryka Domów Bogucin
[WIDEO, ZDJĘCIA] Najmłodsi śpiewali zimowe piosenki na konkursie w Miejskim Ośrodku Kultury
Dodał: JaW, 08-02-2017 11:55, odsłon: 12381
Fot. Jakub Wojtaszewski
Fot. Jakub Wojtaszewski

W środę w Miejskim Ośrodku Kultury po raz pierwszy odbył się konkurs wokalny dla najmłodszych "Cztery Pory Roku". Dzieciaki z pionkowskich przedszkoli i szkół podstawowych śpiewały piosenki o zimie. Nagrody były dla wszystkich, a Grand Prix w premierowej edycji konkursu otrzymali od jurorów Zofia Brudzyńska ze Szkoły Podstawowej nr 2, Nikola Świątek i Michalina Sałbut z przedszkola Kolorowe Pudełko oraz Ada Cybulska z zespołem ze Szkoły Podstawowej nr 5 (na zdjęciu).

- To pierwsza edycja tego konkursu, który będzie odbywał się cyklicznie o każdej porze roku. W ten sposób chcemy zachęcić najmłodszych do śpiewania – mówi Anna Kostrzewa, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Pionkach.

 

Małych artystów oceniało jury w składzie Janusz Głowacki i Sylwia Pogodzińska z MOK oraz Justyna Ostrowska z Kuriera Pionkowskiego. Uczestnicy występowali w trzech kategoriach: soliści, duety oraz zespoły. Najmłodsi w pięknych strojach śpiewali piosenki tematycznie związane z zimą.

 

Przyznano Grand Prix oraz nagrody za pierwsze miejsca, które otrzymali: Zofia Osowska z przedszkola Kolorowe Pudełko, Alicja Ogonek z Przedszkola nr 2, Lena Wąsik i Maja Tomasiakiewicz z Przedszkola nr 3 oraz zespół z Kolorowego Pudełka.

 

Kolejna edycja konkursu już wiosną. W materiale wideo można zobaczyć, jak śpiewali zdobywcy Grand Prix ze Szkoły Podstawowej nr 5 pod nauczycielskim kierunkiem Ewy Klich.

 Mazda MX-5 RF
Skontaktuj się z autorem tekstu: JaW
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:WYDARZENIA-IMPREZY
ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WC NOWE NA DZIAŁKĘ
WC NOWE NA DZIAŁKĘ
WC nowe na działkę, budowę, sosnowe solidnie wykonane, pokryte papą, możliwy transport,   Cena 400 zł
SPRZEDAM DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ NA PŁACHTACH
SPRZEDAM DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ NA PŁACHTACH
Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 2100m2 Płachty k/Pionek   Cena 30 zł m2, możliwość negocjacji   Działka uzbrojona   tel. kont. 792...
SPRZEDAM MIESZKANIE NA ALEJACH LIPOWYCH
SPRZEDAM MIESZKANIE NA ALEJACH LIPOWYCH
Sprzedam mieszkanie na Alejach Lipowych 11/24 o powierzchni 55,8 metra kwadratowego, 1 piętro, 2 pokoje z kuchnią, łazienka i WC osobno, centralne ogrzewanie, m...
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook