Dzisiaj jest środa, 05 sierpnia 2020 r., 218 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | KATALOG FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Komora Normobaryczna  NORMOBARIA zielony

Towar o łącznej wartości około 4 tysięcy złotych padł łupem sprawcy, który włamał się do pomieszczeń magazynowych na terenie byłych zakładów Pronit w Pionkach.

20-letni mężczyzna skradł wyroby ze szkła gospodarczego. Za kradzież kieliszków, szklanek i kufli grozi mu kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.



kategoria: Kronika,odsłon: 1000

Wyjeżdżając ze stacji paliw wymusiła pierwszeństwo a potem z nieznanych przyczyn oddaliła się z miejsca zdarzenia. Do kolizji doszło w środę o godzinie 7 40 przy stacji CPN w miejscowości Kolonka. Kobieta kierująca seatem leon wymusiła pierwszeństwo na prawidłowo jadącym volkswagenie a następnie odjechała z miejsca kolizji. Sprawczyni została ustalona i ukarana mandatem w kwocie 500 złotych.



kategoria: Kronika, dodano: 18-11-2010 13:19

Volkswagen golf i audi zderzyły się w środę o godzinie 21 50 na ulicy Doktor Garszwo. Kierowca golfa nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, zjechał na przeciwległy pas i zderzył się z jadącym prawidłowo audi. Sprawca kolizji ukarany został mandatem w kwocie 500 złotych.

 

Policja szuka sprawców dewastacji bannera reklamowego znajdującego się na ulicy Zwycięstwa. Osoby mające informacje na ten temat proszone są o kontakt.



kategoria: Kronika,odsłon: 930

Mężczyzna, który został potrącony we wtorek na skrzyżowaniu ulic Zwoleńska - Piłsudskiego przebywa w szpitalu z ciężkimi obrażeniami nóg i głowy. Policja prowadzi dochodzenie w sprawie wypadku. Od pieszego pobrana została krew na zawartość alkoholu.

 

Do poważnie wyglądającej kolizji doszło w poniedziałek o godzinie 10 15 na trasie 737. Kierujący mercedesem podjął manewr wyprzedzania ciągnika z przyczepą i zderzył się z jadącym z naprzeciwka land roverem. Na całe szczęście nikomu nic się nie stało. Kierowca mercedesa ukarany został mandatem w kwocie 450 złotych.



kategoria: Kronika,odsłon: 870

Kolejne zdarzenie drogowe na skrzyżowaniu ulic Zwoleńska - Piłsudskiego. O godzinie 17 40 kierujący volkswagenem vento potrącił na przejściu dla pieszych mężczyznę. Do wypadku doszło na pasach prowadzących do sklepu spożywczego. Poszkodowany z licznymi obrażeniami ciała został odwieziony do szpitala. Kierowca samochodu był trzeźwy. Obecnie trwa ustalanie okoliczności tego zdarzenia.



kategoria: Kronika, dodano: 09-11-2010 12:20

Kobieta kierująca BMW najadła się strachu, gdy nagle w bok jej samochodu uderzyło zwierzę wybiegające z lasu. Do tego niecodziennego zdarzenia doszło w piątek (5 listopada) na trasie 737 o godzinie 19 30. Zwierzak (najprawdopodobniej łoś lub dzik) uderzył w boczną część samochodu i oddalił się w leśne knieje. Najbardziej ucierpiał na tym samochód a właścicielka BMW była mocno wystraszona. Do tego typu zdarzeń w okolicach Pionek dochodzi bardzo często. Zarówno na trasie 737, jak i na ulicy Radomskiej wzdłuż torów kolejowych.



kategoria: Kronika, dodano: 08-11-2010 10:01

Znieważał policjantów i prowadził samochód w stanie nietrzeźwości. Przyznał się do winy i teraz grozi mu do 2 lat więzienia. W nocy z 3 na 4 listopada na ulicy Bohaterów Studzianek patrol pionkowskiej policji zatrzymał do rutynowej kontroli toyotę. W trakcie kontroli kierowca samochodu obrażał policjantów i jak się później okazało jechał na „podwójnym gazie”. Mieszkaniec Pionek został zatrzymany i spędził noc na miejscowym komisariacie. Przedstawiono mu zarzuty znieważenia funkcjonariuszy policji w trakcie pełnienia obowiązków służbowych oraz kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości. Kierowca toyoty przyznał się do winy i odpowie przed zwoleńskim sądem. Ponadto zatrzymane zostało mu prawo jazdy.



kategoria: Kronika,odsłon: 936

Świąteczny poniedziałek upłynął spokojnie. W dniu Wszystkich Świętych wzmożone siły policji kierowały ruchem przy cmentarzu na ulicy Kozienickiej. Pionkowska policja nie odnotowała powaźniejszych zdarzeń na drodze. Zatrzymano jedynie jednego nietrzeźwego rowerzystę.



kategoria: Kronika,odsłon: 1240

Dramatyczne chwile w bloku przy ulicy Zakładowej. W mieszkaniu na trzecim piętrze wybuchł pożar. Starsza kobieta z balkonu prosiła o pomoc. - Prawdopodobną przyczyną pożaru było zaprószenie ognia. W akcji udział wzięły 3 jednostki. Osoba niepełnosprawna zamieszkująca ten lokal została odwieziona do szpitala - powiedział nam starszy kapitan Krzysztof Banaszek, dowódca JRG nr 4 w Pionkach.



kategoria: Kronika,odsłon: 905

Tłumaczył się policjantom, że tego skrzyżowania nie pokazywał system nawigacji, GPS. Wyjaśnienia dość niecodzienne, ale nie uchroniły sprawcy kolizji od wysokiego mandatu w kwocie 500 złotych. W czwartek o godzinie 5 20 nad ranem doszło do kolizji na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego-Zwoleńska. Kierowca daewoo matiza zapatrzył się na GPS, nie zauważył znaku stop i wjechał w volkswagena passata.



kategoria: Kronika,odsłon: 850

Kierowca mitsubishi na prostym odcinku drogi zaczął wyprzedzać i zderzył się z jadącym z naprzeciwka renault megane. Oba samochody poważnie ucierpiały, ale nikomu nic się nie stało. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa a kierujący mitsubishi otrzymał 500 złotych mandatu. Do groźnie wyglądającego zderzenia doszło w piątek o godzinie 19 15 przed miejscowością Augustów.

 

W sobotę w Pionkach miały miejsce dwie kolizje. Pierwsza na "dwupasmówce" o godzinie 10 50. Kierowca peugota nie zachował ostrożności podczas zmiany pasa ruchu i zderzył się z audi.



kategoria: Kronika,odsłon: 920

Mężczyzna wyjechał z domu w czwartek pojeździć rowerem. Dzień później został znaleziony martwy. Padł ofiarą wybuchu nieznanej dotąd substancji. Wszystko wskazuje, że był to nieszczęśliwy wypadek. - Kuba lubił bawić się materiałami wybuchowymi. Sam konstruował jakieś ładunki i detonował w lesie w okolicach ulic Mickiewicza, Kozienicka - powiedzieli nam koledzy tragicznie zmarłego chłopaka.

 

Ciało 25-letniego mężczyzny znaleziono na terenie wydziału Pronitu, na którym kiedyś produkowano czarny proch. Prawdopodobnie to nie była pierwsza wizyta 25-latka na Pronicie. Wiele wskazuje na to, że musiał wiedzieć dokąd jedzie i po co. Jednak na obecnym etapie dochodzenia policja zdecydowanie wyklucza wersję wydarzeń, która może mieć jakikolwiek związek z hobby tragicznie zmarłego mężczyzny.



kategoria: Kronika,odsłon: 2181

Dwa samochody znalazły się w rowie w odstępie 5 minut. Do takiego niecodziennego zdarzenia doszło w czwartek o godzinie 9 40 na zakręcie w miejscowości Augustów. Kierowca citroena nie zachował ostrożności i wjechał do rowu. Po 5 minutach w citroena uderzył fiat punto, który również nie zastosował należytej prędkości. Obaj kierowcy zostali ukarani mandatami za niebezpieczne zachowanie na drodze. - Przy mokrej nawierzchni, szczególnie na zakręcie w Augustowie kierowcy powinni stosować się do znaku ograniczenia prędkości do 60 km/h. To właśnie nieprzestrzeganie tego znaku jest główną przyczyną zdarzeń w tym miejscu - powiedział nam podinspektor Wojciech Madej, zastępca komendanta pionkowskiej policji. Kierujący citroenem nie zachował bezpiecznej odległości podczas wymijania i doprowadził do zderzenia z audi. Sprawca kolizji ukarany został mandatem. Takie zdarzenie miało miejsce w czwartek o godzinie 7 50 w miejscowości Suskowola



kategoria: Kronika, dodano: 22-10-2010 14:30

Bądź ostrożny i rozważny. Nie afiszuj się z bogactwem, współdziałaj z sąsiadami. Zatroszcz się o swoje bezpieczeństwo. To tylko część wskazówek, które daje policja w kampanii społecznej "Stop włamaniom" prowadzonej na terenie całego garnizonu mazowieckiego. W Pionkach apelujemy o szczególną ostrożność na terenie targowiska przy ulicy 15 Stycznia, popularnie zwanego "Złote Tarasy". Liczba kradzieży kieszonkowych w tych rejonach jest naprawdę spora. Część osób nawet nie zawiadamia policji o fakcie zaistnienia kradzieży. W ostatnim czasie doszło również do kilku kradzieży rowerów z klatek schodowych. Dlatego warto zabezpieczyć swój rower i zamknąć go na kłódkę przed wprowadzeniem do klatki.



kategoria: Kronika,odsłon: 956

Kierowca volkswagena golfa podczas włączania się do ruchu nie zachował ostrożności i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu. Samochód zderzył się ze skuterem. Na całe szczęście obaj uczestnicy kolizji wyszli z tego zdarzenia bez szwanku. Sprawca ukarany został mandatem. Do zdarzenia doszło w czwartek o godzinie 15 45 w okolicach jednego z parkingów na Placu Konstytucji 3 maja.



kategoria: Kronika, dodano: 15-10-2010 12:20

Apele policji o zwiększoną uwagę nie odnoszą praktycznie żadnego skutku. W miniony piątek (8.10) między godziną 10 a 10 30 na targowisku przy ulicy 15 Stycznia kieszonkowcy okradli jedną z kupujących osób. Kobieta straciła portfel, w którym znajdowała się niewielka kwota pieniędzy i dowód osobisty.

 

W nocy z soboty na niedzielę w oplu astra zaparkowanym przy ulicy Sienkiewicza 14 nieznani sprawcy wybili przednią szybę. Właściciel wycenił straty na 600 złotych.



kategoria: Kronika,odsłon: 1000

W poniedziałek o godzinie 9 na przystanku autobusowym przy ulicy Kozienickiej (od strony lasu) zostały znalezione dwa klucze spięte w brelok. Po zgubę można się zgłosić do komisariatu policji przy ulicy Leśnej.

 

W niedzielę o godzinie 13 25 przy ulicy Kozienickiej policjanci zatrzymali do kontroli volkswagena. Jak się potem okazało, kierujący nim mężczyzna miał 0,6 promila alkoholu w organizmie. Zostało mu zatrzymane prawo jazdy.



kategoria: Kronika, dodano: 04-10-2010 14:26

Dwie stłuczki na trasie 737. Wystarczyło kilka deszczowych dni, mokra nawierchnia i kierowcy zatracili czujność. W czwartek doszło do dwóch kolizji na trasie 737.

 

Pierwsza miała miejsce o godznie 6 20. Opel vectra podczas wyprzedzania wpadł w poślizg i zderzył się z renault scenic.

 

O godznie 13 30 kobieta kierująca volkswagenem polo podczas wyprzedzania innego auta straciła panowanie nad kierownicą i wjechała do rowu.



kategoria: Kronika, dodano: 01-10-2010 14:15

Naczepą tira uderzył w dostawczego busa. Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło we wtorek o godzinie 11 20 w miejscowości Siczki, na trasie tuż obok zalewu.

 

Z relacji świadków wynika, że samochód ciężarowy marki Iveco jadący od Kozienic w kierunku Radomia uderzył naczepą w busa dostawczego iveco, nadjeżdżającego od Radomia. Tir zatrzymał się w rowie a kabina busa została uszkodzona. Kierowca samochodu dostawczego zabrany został do szpitala. Obecnie trwa ustalanie okoliczności tego zdarzenia.



kategoria: Kronika, dodano: 28-09-2010 13:39

Prawdopodobną przyczyną poniedziałkowego pożaru w zakładzie produkcji materiałów opałowych, który mieści się na terenie oczyszczalni ścieków w Janusznie było zwarcie instalacji lub zapłon przy działalności linii produkcyjnej. Właściciel zakładu wykluczył działanie osób trzecich.

 

Policja poszukuje świadków uszkodzenia bannera reklamowego, który znajduje się na ulicy Mickiewicza, przy sklepie komputerowym na "dwupasmówce". Banner został zniszczony w nocy z niedzieli na poniedziałek.



kategoria: Kronika,odsłon: 890

Miniony weekend był w miarę spokojny. Pionkowscy policjanci w nocy z soboty na niedzielę zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierowców. Na "podwójnym gazie" jechali kierowca volkswagena golfa na ulicy Radomskiej i seata na Jana Pawła. Ten drugi miał około 1 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

 

W piątek i sobotę na terenie Pionek doszło do trzech kradzieży. 24 października między godziną 17 30 a 18 nieznani sprawcy skradli rower typu damka koloru niebieskiego, do którego przymocowany był czarny kosz. Do kradzieży doszło na ulicy Jordanowskiej 4. Właścicielka wyceniła straty na 380 złotych.



kategoria: Kronika,odsłon: 979

Subaru wjechało w Simsona. W piątek po godzinie 16 doszło do kolizji na ulicy Zwoleńskiej. Kobieta jadąca samochodem marki Subaru podczas skrętu w lewo na swoją posesję doprowadziła do zderzenia z motocyklistą, który jechał Simsonem od strony Działek Suskowolskich.

 

Chłopak kierujący motorem został odwieziony do szpitala z podejrzeniem złamania kończyny.



kategoria: Kronika, dodano: 24-09-2010 12:56

Strażacy z Sokołowa Podlaskiego znaleźli ciało 15-letniego Bartka, który zaginął kilkanaście dni temu. O tej sprawie było bardzo głośno w regionie radomskim w ostatnich dniach. Tajemniczym zaginięciem chłopca zajęli się nawet reporterzy TVP1. Jak informuje rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Radomiu, Rafał Jeżak - W czasie przeszukiwania Radomki, około 1,5 kilometra od mostu w Bartodziejach, strażacy z Sokołowa odnaleźli najprawdopodobniej ciało zaginionego chłopca. Miejsce odnalezienia ciała zostało poddane oględzinom, które przeprowadzili policjanci oraz biegły lekarz-patomorfolog pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej Radom-Zachód. Przyczyny śmierci chłopca ustali zarządzona sekcja zwłok. W poszukiwaniach uczestniczyli policjanci z Wydziału Kryminalnego radomskiej komendy, strażacy z Radomia i specjalna grupa nurków z Sokołowa Podlaskiego.



kategoria: Kronika, dodano: 24-09-2010 12:52

Dwie ofiary śmiertelne. Taki był efekt tragicznego wypadku, do którego doszło w środę o godzinie 19 15 na ulicy Radomskiej, w okolicach popularnej "Skóry". Te ofiary to...dwa dziki, które całą watahą przebiegały z lasu najpierw przez tory a potem przez ulicę. Policja apeluje do kierowców o zwiększoną ostrożność, szczególnie w pobliżu terenów leśnych. Wataha dzików przebiegająca przez ulicę została potrącona przez dwa samochody jadące z przeciwległych kierunków, toyotę i citroena picasso. Dwa dziki zginęły na miejscu a samochody zostały dość poważnie uszkodzone.



kategoria: Kronika, dodano: 24-09-2010 12:41

Od kilku dni policjanci z radomskiej „drogówki” prowadzą działania „Gimbus”, w czasie których sprawdzają pojazdy dowożące dzieci do szkół. Akcja potrwa do końca września.

 

- W wielu szkołach do przewozu dzieci i młodzieży wykorzystywane są nie tylko autobusy zakupione ze środków Ministerstwa Edukacji Narodowej tzw. gimbusy, ale również autobusy innych przewoźników. Często są to pojazdy komunikacji publicznej, na co dzień pełniące rolę autobusów rejsowych. Zdarza się, iż nie posiadają one wymaganego przepisami wyposażenia, jak choćby oznakowanie pojazdu obowiązujące przy przewozie dzieci - mówi rzecznik KMP Radom Rafał Jeżak.



kategoria: Kronika,odsłon: 934

Nie zachował ostrożności przy zmianie pasa ruchu i doprowadził do zderzenia z innym samochodem. Taka była przyczyna wtorkowej kolizji na ulicy Orzeszkowej, która miała miejsce o godzinie 12. W zdarzeniu uczestniczyły peugot 309 i daewoo tico. Kierowca peugota ukarany został mandatem.



kategoria: Kronika, dodano: 21-09-2010 12:17

Nieletni, bez prawa jazdy i pod wpływem alkoholu. W nocy z poniedziałku na wtorek policjanci zatrzymali 17-letniego mieszkańca Pionek, który kierował samochodem mając ponad 1 promil alkoholu we krwi. Do zdarzenia doszło na ulicy Fabrycznej.

 

W nocy z soboty na niedzielę (18/19 września) nieznani sprawcy podpalili 6 plastikowych kontenerów na śmieci, które znajdowały się w pobliżu bloku przy ulicy Adasia Guzala 6B. Do zdarzenia doszło w godzinach 21-6 rano. Miejski Zakład Usług Komunalnych wycenił szkody na 3600 złotych.



kategoria: Kronika,odsłon: 813

Intensywne opady deszczu musiały zaskoczyć kierowców. W środę na terenie Pionek i okolic doszło do trzech kolizji i jednego niegroźnego wypadku. Na całe szczęście nikt nie ucierpiał. Najczęstsza przyczyna to brak uwagi i niedostosowanie prędkości do warunków jazdy.

 

Pierwsze zgłoszenie pionkowscy policjanci otrzymali tuż przed godziną 8. Na trasie 737 w okolicach miejscowości Augustów kobieta kierująca renault clio wylądowała w rowie i uderzyła w drzewo. Przyczyna to nadmierna prędkość.



kategoria: Kronika,odsłon: 888

Dwóch nietrzeźwych kierowców zatrzymali na terenie gminy policjanci z pionkowskiego Komisariatu Policji. Do pierwszego ze zdarzeń doszło o północy z soboty na niedzielę. W miejscowości Działki Suskowolskie patrol policji zatrzymał do kontroli samochód mitsubishi. Siedzący za kółkiem 25-latek nie dość, że nie miał prawa jazdy, to prowadził będąc w stanie nietrzeźwości (1 promil alkohlu we krwi).

 

Tego samego dnia o godzinie 13 40 w miejscowości Wincentów zatrzymany został 58-letni mężczyzna jadący rowerem. Jak się okazało miał 2,7 promila alkoholu we krwi.



kategoria: Kronika, dodano: 13-09-2010 09:28

Znaleziony w lesie pocisk wsadził do samochodu, przejechał przez całe Pionki i zaniósł go do Komisariatu Policji. Takie "trofeum" znalazł w lesie podczas grzybobrania mieszkaniec Pionek. Na całe szczęście skończyło się na strachu, ale przecież mogło dojść do tragedii.



kategoria: Kronika,odsłon: 867
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:



ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYRÓŻNIONE FIRMY
WSZYSTKIE +
Agencja Reklamowa Arpass
Zajmujemy się projektowaniem materiałów graficznych dla firm oraz klient&...
Usługi remontowo-budowlane Jakub Figuła
Oferuję usługi w zakresie: - zabudowy karton gips - układanie paneli - adapta...
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYNAJMĘ MIESZKANIE W PIONKACH
WYNAJMĘ MIESZKANIE W PIONKACH
Wynajmę mieszkanie w Pionkach, ul.Różana. Telefon kontaktowy: 606981710
SPRZEDAM 2-POKOJOWE MIESZKANIE W PIONKACH
SPRZEDAM 2-POKOJOWE MIESZKANIE W PIONKACH
Na sprzedaż mieszkanie położone na parterze 2-kondygnacyjnego budynku przy ulicy Ogrodowej w Pionkach. Budynek znajduje się w spokojnej i cichej okolicy bezpośrednio przy lesie. W pobliżu usytuowana jest szkoła, Lidl oraz rodzinne ogródki działkowe. ...
SPRZEDAM  /  WYNAJMĘ
SPRZEDAM / WYNAJMĘ
Sprzedam dom Pionki ul. Kopernika - osiedle domów jednorodzinnych.Dom usytuowany jest na działce o powierzchni 1000 m z zagospodarowanym ogrodem. Powierzchnia użytkowa 142 m , oraz dwa zewnętrzne tarasy. Na parterze znajduje się pokój dzienny...
NA SPRZEDAŬ DZIAŁKA O POWIERZCHNI 1976 M2, UZBROJONA W SIEĆ WODO...
NA SPRZEDAŬ DZIAŁKA O POWIERZCHNI 1976 M2, UZBROJONA W SIEĆ WODO...
Na sprzedaż działka o powierzchni 1976 m2, uzbrojona w sieć wodociągową i elektryczną. Nieruchomość centralnie przed wjazdem do parku przemysłowego Pronit, w pobliżu Lidla i szpitala. Działka uzbrojona w sieć energetyczną, c.o., wodociągową, kanaliza...
LAPTOP SPRZEDAM
LAPTOP SPRZEDAM
Laptop hp 250 G6 używany w świetnej cenie oczywiście negocjacje też uznaje. Wszystkie szczegóły podaję poniżej:Przekątna ekranu [cal]: 15.6Rozdzielczość ekranu: 1366 x 768Procesor: Intel Core i5-7200UPamięć RAM [GB]: 4Dysk SSD [GB]: 128Bateria wyjmo...
DAM PRACE
DAM PRACE
zatrudnie pracownikow do prac remontowo wykonczeniowych
WAKACJE Z MATEMATYKĄ
WAKACJE Z MATEMATYKĄ
Jeżeli chcesz rozpocząc nowy rok szkolny bez zaległości, zapraszam Cię na letnie korepetycje z matematyki. Mam wieloletnie doświadczenie , cierpliwość i skutecznie wytłumaczę to czego nie rozumiesz, przygotuję do zbliżającej się matury, egzaminu ósm...
SPRZEDAM MIESZKANIE 46 M2
SPRZEDAM MIESZKANIE 46 M2
Na sprzedaż mieszkanie położone na 1 piętrze 2-kondygnacyjnego budynku przy ulicy Ogrodowej w Pionkach. Budynek znajduje się w spokojnej i cichej okolicy bezpośrednio przy lesie. W pobliżu usytuowana jest szkoła, Lidl oraz rodzinne ogródki działkowe. W ...
PRACA DODATKOWA DLA MĘŬCZYZNY
PRACA DODATKOWA DLA MĘŬCZYZNY
Lekka praca dla mężczyzny przy rozładunku busa 3-4 razy w tygodniu. Więcej informacji pod numerem telefonu
PRACA W PIONKACH
PRACA W PIONKACH
W ZWIĄZKU Z DYNAMICZNYM ROZWOJEM POSZUKUJEMY PRACOWNIKÓW NA STANOWISKA:   - Pracownik Produkcji - Magazynier - Automatyk - Elektromechanik   Oczekiwania wobec kandydata: •Punktualność •Dokładność i niezawodność •P...
NA SPRZEDAZ DZIAŁKA PRZEMYSŁOWA - INWESTYCYJNA O POWIERZCHNI 20 ...
NA SPRZEDAZ DZIAŁKA PRZEMYSŁOWA - INWESTYCYJNA O POWIERZCHNI 20 ...
Na sprzedaż działka przemysłowa/inwestycyjna o powierzchni 20 ha. Nieruchomość na terenie parku przemysłowego Pronit. Na terenie znajdują się zabudowania, które w przeszłości pełniły funkcje obiektów o charakterze produkcyjnym. Na nieruchomo...
LOKAL 72M2 DO WYNAJĘCIA
LOKAL 72M2 DO WYNAJĘCIA
Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 72m2 znajdujący się w biurowcu "Przemysłowa 1" w Pionkach. Lokal składa się z trzech pomieszczeń użytkowych (15m2, 15m2 oraz 24m2), holu(poczekalni) oraz toalety ze schowkiem w zabudowie. Biuro znajduje ...
NA SPRZEDAŬ NIERUCHOMOŚĆ O PRZEZNACZENIU KOMERCYJNYM NA HOTEL, S...
NA SPRZEDAŬ NIERUCHOMOŚĆ O PRZEZNACZENIU KOMERCYJNYM NA HOTEL, S...
Na sprzedaż nieruchomość o przeznaczeniu komercyjnym na hotel, spa, centrum szkoleniowo-konferencyjne, dom spokojnej starości w Pionkach Całkowita powierzchnia działek to 4,9 ha. Na działkach znajdują się dwa budynki, otoczone terenami leśnymi, każdy ...
SPRZEDAM DZIAŁKĘ SIEDLISKOWO-ROLNĄ
SPRZEDAM DZIAŁKĘ SIEDLISKOWO-ROLNĄ
Sprzedam działkę siedliskowo-rolną 3000m w gminie Garbatka-Letnisko, wjazd z drogi asfaltowej, media w granicy działki 40zł/m2, informacje tel. 668 862 843
NA SPRZEDAŬ DZIAŁKA O POWIERZCHNI 7,0792 HA
NA SPRZEDAŬ DZIAŁKA O POWIERZCHNI 7,0792 HA
Na sprzedaż działka o powierzchni 7,0792 ha, w użytkowaniu wieczystym. Na działce znajdują się : -budynek 1-kondygnacyjny o pow. Użytkowej 82m2 -budynek 1-kondygnacyjny o pow. Użytkowej 82m2 -budynek 1-kondygnacyjny o pow. Użytkowej 226m2 -budynek 1-kondyg...
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
SAMONLINE - SKLEP SPOŻYWCZY Z DARMOWĄ DOSTAWĄ
PRZEJDŹ DO SKLEPU +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook