Dzisiaj jest sobota, 23 czerwca 2018 r., 174 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY
Ślisko na drogach. Na Augustowskiej Toyota wylądowała w rowie
Dodał: JaW, 30-11-2016 15:13, odsłon: 17699
Fot. Aleksandra Janik
Fot. Aleksandra Janik

Pierwszy atak zimy, śliskie jezdnie i rusza sezon na kolizje, stłuczki i lądowanie w przydrożnych rowach. Szczególnie niebezpieczne są drogi prowadzące przez puszczę. W środę po godzinie 9 na ulicy Augustowskiej przekonała się o tym kobieta jadąca Toyotą Corollą. Samochód poruszał się od Pionek w kierunku Augustowa. W pewnym momencie kierująca straciła panowanie nad autem i Toyota wylądowała w rowie. Zdarzenie okazało się mało groźną kolizją i nikt poważnie nie ucierpiał. Apelujemy o ostrożność i uwagę na drodze. Noga z gazu!

Skontaktuj się z autorem tekstu: JaW
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
Wasze komentarze
VIP
No tak.

Jak Obama jechał z Okęcia na Narodowy, to zamknięto pół Warszawy.
A tu naszym Seicento zajeżdża drogę i auto z premierem ląduje na drzewie !

Dobrze, że nie wyjeżdżali ze Wspólnej na Zwoleńską, bo cała sytuacja mogłaby się skończyć jeszcze gorzej. Chociaż nie ! Tam teraz jest zainstalowane lustro.

Echh, nie dość że 10go, to jeszcze w Oświęcimiu.


11-02-2017, 10:02:55
+ 25
- 2
odpowiedz
VIP
Ale i tak winny będzie tylko kierowca fiata! No bo przecież BOR spełnił wszystkie wymogi: auto pani premier było opancerzone, kierowca miał wieloletnie doświadczenie w ochranianiu kolumn VIPów, pozostali ochroniarze też z wieloletnim doświadczeniem (bo czystki kadrowe były przecież tylko w keirownictwie BOR), sygnalizacja - zwłaszcza dźwiękowa - prawidłowa dla oznakowanej kolumny, pani premier w stanie stabilnym dopuszczającym sprawowanie funkcji (chociaż prezes mówił o poważnym wypadku) itd. Tych obłudnych kłamstw to już nie można słuchać! Po stronie rządowej wszystko jest OK, wszystkie dotychczasowe katastrofy VIPów to zwykłe przypadki, które się przecież zawsze zdarzają - winnych należy szukać wyłącznie pośród pozostałego pospólstwa (czytaj: suwerena). Jak ja nie lubię tych, którzy ich wybrali!
11-02-2017, 10:52:45
+ 24
- 5
odpowiedz
VIP
Sprawdziłem na mapach Google - tego drzewa tydzień temu nie było!
Zamach na 100 procent!
11-02-2017, 11:51:26
+ 23
- 3
odpowiedz
VIP
Bibek, jakby na Ciebie wsiedli na komisariacie tak jak wczoraj na tego chłopaczynę, to przyznałbyś się nawet do zamachu na Kennedy'ego !
Dodane obrazki:
11-02-2017, 12:07:00
+ 24
- 3
odpowiedz
VIP
Myślisz, że teraz też stosują takie metody, jak za Moczara?
Tylko że ja pisałem o szerszym problemie, jakim jest powszechna dezinformacja, manipulacja i kłamstwo stosowane przez dobrą zmianę, robienie ludziom wody z mózgu oraz wybielaniem własnych ewidentnych błędów i niedoróbek. A suweren (18 % dorosłego społeczeństwa głosoującego na PiS) w to wierzy akceptuje. Żałosne! Chyba bozia poskąpiła im czegoś ważnego.
11-02-2017, 13:30:12
+ 24
- 3
odpowiedz

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook