Dzisiaj jest sobota, 23 czerwca 2018 r., 174 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY
Policja będzie polować na pijanych kierowców. W sobotę rusza akcja ‘Andrzejki 2016’
Dodał: JaW, 24-11-2016 12:23, odsłon: 15230
Fot. KMP Radom
Fot. KMP Radom

Więcej patroli na drogach i kontroli na głównych ulicach Radomia i miast powiatu radomskiego. Od 26 do 30 listopada radomscy policjanci będą prowadzić działania "Andrzejki 2016". - Akcja skierowana jest na wyeliminowanie z ruchu kierujących pod wpływem alkoholu lub środków odurzających – mówi Justyna Leszczyńska z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Radomiu.

W związku ze zbliżającymi się Andrzejkami radomscy policjanci przeprowadzą w dniach od 26 do 30 listopada akcję "Andrzejki 2016". W trosce o bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego w tych dniach na drogach będzie więcej policjantów. Wezmą w niej udział policjanci z pionu prewencji oraz z pionu kryminalnego, w tym funkcjonariusze z wydziału zwalczającego przestępczość narkotykową.

 

Działania ukierunkowane są na eliminowanie z ruchu kierujących pod działaniem alkoholu lub środków odurzających. Wzmożone kontrole przeprowadzane będą w różnych miejscach. Przede wszystkim na drogach dojazdowych do dyskotek oraz na głównych ulicach miasta, żeby uniemożliwić pijanym kierowcom uczestnictwo w ruchu.

 

Apelujemy do kierujących o rozsądek, ostrożną jazdę bez alkoholu i z odpowiednią prędkością, aby ten zbliżający się andrzejkowy weekend minął na drogach bezpiecznie.

 

Skontaktuj się z autorem tekstu: JaW
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook