Dzisiaj jest środa, 24 lipca 2019 r., 205 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Fabryka Domów Bogucin
Pijany zgłosił podłożenie ładunku wybuchowego. Teraz grozi mu kara 8 lat pozbawienia wolności
Dodał: MaG, 05-06-2018 19:30, odsłon: 4690

Decyzją sądu najbliższe 2 miesiące spędzi w areszcie 65-latek, którego policjanci zatrzymali po tym, jak powiadomił o podłożonym ładunku wybuchowym. Dodatkowo podczas interwencji znieważył funkcjonariuszy. Grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

ZŁOTUCHA DARIUSZ

Informację o podłożonym ładunku wybuchowym w jednym z mieszkań w Radomiu przekazała w weekend anonimowa osoba dzwoniąc na stanowisko Centrum Powiadamiania Ratunkowego.

-Policjanci natychmiast interweniowali, jednocześnie namierzając osobę, która przekazała informację o podłożeniu materiałów wybuchowych. Bardzo szybko funkcjonariusze ustalili i zatrzymali 65-letniego mieszkańca Pionek odpowiedzialnego za głupi żart. W chwili zatrzymania nietrzeźwy mężczyzna przebywał w domu konkubiny. Miał ok. 2 promile alkoholu w organizmie - informuje Justyna Leszczyńska z KMP w Radomu

Dodatkowo podczas wykonywanych czynności mężczyzna znieważył interweniujących policjantów. Osadzono go w Pomieszczeniach dla Osób Zatrzymanych, a następnie doprowadzono do prokuratury. W poniedziałek, sąd zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Najbliższe 2 miesiące spędzi w areszcie. Za fałszywe zawiadomienie o nieistniejącym zagrożeniu, grozi kara pozbawienia wolności do 8 lat.

Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook