Dzisiaj jest poniedziałek, 27 maja 2019 r., 147 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Nowe fakty w sprawie tragicznego zdarzenia na Pronicie. Prokuratura wyjaśnia okoliczności zdarzenia
Dodał: MaG, 14-03-2018 16:23, odsłon: 8953
fot.czytelnik
fot.czytelnik

Nieznane są przyczyny śmierci 31-letniego mieszkańca Pionek, który w piątek 9 marca spadł z nieużytkowanej konstrukcji znajdującej się na terenie byłego zakładu Pronit. Prokuratura Rejonowa w Zwoleniu prowadzi sprawie czynności zmierzające do wyjaśnienia okoliczności zdarzenia.

ZŁOTUCHA DARIUSZ

W miniony piątek na terenie byłego zakładu Pronit doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia. 31-letni mieszkaniec Pionek z niewyjaśnionych dotychczas przyczyn spadł z nieużytkowanej konstrukcji znajdującej się na terenie zakładu.


- Ze wstępnych ustaleń wynika, iż zdarzenie zaistniało na terenie po dawnych Zakładach Pronit w nieużytkowanej, zdewastowanej hali stanowiącej w zasadzie szkielet konstrukcji betonowej. Brak jest obecnie informacji w jaki sposób mężczyzna znalazł się w tym miejscu. Wiadome jest, że spadł z wysokości i w wyniku doznanych obrażeń pomimo reanimacji zmarł w szpitalu w dniu 9 marca 2018 roku.  - informuje prokurator Beata Galas


Jak dodaje prokurator Galas o zdarzeniu powiadomił znajdujący się przy sąsiedniej hali kierowca Tira, który czekał na wyładunek towaru z pojazdu. Słysząc niepokojące odgłosy podszedł w pobliże opuszczonej hali, gdzie znalazł leżącego mężczyznę. Kierowca na miejsce wezwał służby ratunkowe, które niezwłocznie przewiozły poszkodowanego mężczyznę do szpitala.

Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook