Dzisiaj jest piątek, 17 stycznia 2020 r., 17 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | KATALOG FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Brutalny rozbój na Zakładowej. Sprawcą był 15-letni chłopak
Dodał: JaW, 01-10-2014 11:25, odsłon: 10226

Do dramatycznych scen doszło kilka dni temu na ulicy Zakładowej w Pionkach. Zamaskowany bandyta chciał obrabować kobietę z pieniędzy. Mężczyznę, który stanął w obronie napadniętej, bandzior ranił nożem w dłoń i przewrócił.

ZŁOTUCHA DARIUSZ

Wszystko wydarzyło się w nocy z 21 na 22 września w okolicy baru na ulicy Zakładowej. Do kobiety zamykającej lokal podszedł częściowo zamaskowany człowiek i chciał je zabrać pieniądze z utargu.

 

- W obronie napadniętej stanął jeden z klientów baru. Sprawca wyciągnął wtedy nóż, zranił go w dłoń, przewrócił na ziemię, a następnie uciekł – informuje Rafał Jeżak z Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu.

 

Trzy dni potem pionkowscy policjanci zatrzymali bandziora. Okazał się nim 15-letni mieszkaniec Pionek, który uciekł z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Warszawie. Nieletni obecnie oczekuje w areszcie i wkrótce ma trafić z powrotem do poprawczaka.

Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: JaW
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
Wasze komentarze
Nowicjusz
Produkt współczesnego systemu kształtowania młodego pokolenia, wszyscy teraz roztrząsają jaki to zły młody chłopak, ale czy on urodził się taki zły ? napewno NIE ! Kilka dni temu byliśmy z rodziną na spacerze w okolicach Aleii, pod blokiem bawiła się mała dziewczynka, trzymała w rękach misia, była zadowolona. Nagle z jednego z okied wyłoniła się matka i z całych sił zaczęła drzeć mordę na to dziecko by natychmiast wracało do domu. Jak byście zobaczyli w tej chwili obraz tego dziecka zcisnęło by Wam serce ! Dzieci rodzą się bezbronne, pełne nadzieii i miłości do świata, to dorośli kształtują ich na wspaniałych ludzi lub bandytów ! Potrafimy oceniać kogoś bo zrobił coś złego bo to proste. Nikt nie zadaje sobie trudu by analizować dlaczego tak się dzieje. Nie mówię tu o Pionkach, wszędzie tak jest. Każdy myśli tylko o sobie. Społeczeństwo zmierza do samozagłady !
01-10-2014, 14:48:39
0
- 1
odpowiedz
Nie rozumiem Pana panie Michale. Wygląda na to, że bardziej martwi się Pan losem sprawcy niż ofiary. Zło należy napiętnować a nie szukać dla niego usprawiedliwień. Jest wielu ludzi wychowanych w biedzie a nawet patologii, którzy nie sięgają po nóż i nie napadają niewinnych osób.
01-10-2014, 14:54:05
+ 1
0
odpowiedz
Nowicjusz
Nie, źle mnie Pan zrozumiał. Nie rozpatruję tego w odniesieniu do tego konkretnie przypadku, oczywiście zło w każdej postaci jak już jest należy karać z całą stanowczością i piętnować. Chodzi mi tylko o to, że z dzisiejszym podejściem społeczeństwa by każdy martwił się tylko o swoje interesy zginiemy bardzo szybko. Kilka dni temu młoda dziewczyna najadła się prochów bo matka nie kupiła jej najnowszego telefonu, chłopaki poświęcają więcej czasu na pudrowanie nosków niż dziewczyny, autorytetami dla nich są celebryci, nie mają żadnych zainteresowań, szczytami osiągnięć jest nawalenie się do nieprzytomności na imprezie, połykają baterie dla zakładu (w znajomej podstawówne uczeń połknął 3). Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie.
[url=http://narodowykwidzyn.wordpress.com/takie-beda-rzeczypospol ite-jakie-ich-mlodziezy-chowanie/] [/url]
01-10-2014, 15:04:19
0
- 1
odpowiedz
VIP
Skala agresji wobec dzieci jest w POlsce ogromna. Często są one zupełnie bezbronne. Nie mają gdzie zwrócić się o pomoc. Podobnie jak bite przez mężów kobiety. Istnieje społeczne przyzwolenie na pijaństwo, agresję ,wyzysk człowieka przez człowieka. PRZEMOC rodzi przemoc. 15 lat ,to jeszcze dzieciak. Jeśli jest zdrowy psychicznie to coś nie tak : w rodzinie, szkole, w społeczeństwie. Znieczulica społeczna to straszna przypadłość.
01-10-2014, 16:21:15
0
0
odpowiedz
VIP
Nie ma kary, nie ma miary.
Za komuny, ten młodociany bandyta, zanim trafiłby przed prokuratora, fruwałby po ścianach pionkowskiego komisariatu a żadnemu milicjantowi włos by za to z głowy nie spadł.
01-10-2014, 17:21:00
+ 2
0
odpowiedz
WUJOMarian Ty stary znienawidzony komuchu
01-10-2014, 21:32:52
0
- 2
odpowiedz
VIP
Jaka szkoda, że to nie Panu przystawił nóż do gardła czy pokaleczył twarz i zażądał kasy. Ciekawe czy wtedy też Pan by tutaj na mnie szczekał.
Wywodzę się z domu o tradycjach lewicowych i wcale się tego nie wstydzę.
Proletariusze wszystkich krajów - ŁĄCZCIE SIĘ !! :)
02-10-2014, 08:20:20
+ 2
0
odpowiedz
Dziekuje za dzielną postawę i spełnienie obywatelskiego Nudemu
04-10-2014, 18:54:59
0
0
odpowiedz
VIP
I po co ta ironia ?? Pan Stanisław był milicjantem jakich mało !
05-10-2014, 09:05:12
+ 1
0
odpowiedz
Policjantem tez bylem
05-10-2014, 20:04:34
0
0
odpowiedz

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WYRÓŻNIONE FIRMY
WSZYSTKIE +
Agencja Reklamowa Arpass
Zajmujemy się projektowaniem materiałów graficznych dla firm oraz klient&...
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook