Dzisiaj jest czwartek, 25 maja 2017 r., 145 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY | FORUM
W przedszkolu Kolorowe Pudełko działa ‘Sportowa Akademia Przedszkolaka’
Dodał: JaW, 17-11-2016 11:42, odsłon: 11523
Fot. Joanna Tęcza
Fot. Joanna Tęcza

To zajęcia sportowe dla dzieci w wieku 3-6 lat, które rozwijają koordynację wzrokowo-ruchową, motorykę oraz zmysły maluchów. Kształtują prawidłową postawę ciała, wdrażają do kontrolowania napięcia mięśniowego, wyczuwania własnego ciała, ćwiczą równowagę, jak również uczą kontrolowania procesów pobudzania i hamowania. To tak naprawdę świetna zabawa pozwalająca na lepszy rozwój malucha, nabierania pewności siebie i umiejętności radzenia sobie w grupie.

W czasach komputerów, gier i telewizji większość czynności dzieciaki wykonują na siedząco i tak właśnie spędzają swój czas wolny. Istotne jest zatem tworzenie zdrowych nawyków już od najmłodszych lat. Dlatego tak ważne są ćwiczenia i zabawy rozwijające motorykę dziecka. Zajęcia w ramach "Sportowej Akademii Przedszkolaka" są opracowane właśnie z myślą o najmłodszych, o ich wszechstronnym rozwoju, nie tylko fizycznym, ale również emocjonalnym.

 

- W trakcie zajęć nie brakuje gier i zabaw sportowych podnoszących u dzieciaków poziom sprawności fizycznej, ale również uczących zasad fair-play w sporcie oraz poczucia odpowiedzialności i zdrowej sportowej rywalizacji - opowiada Piotr Wrochna, który prowadzi zajęcia..

 

Jedno jest pewne. "Sportowa Akademia Przedszkolaka" - to godzinna gwarancja dobrej zabawy, z korzyścią dla zdrowia i rozwoju przedszkolaków.

 

 

Zajęcia to dobra zabawa połączona z korzyścią dla zdrowia dzieci.

 

 

"Sportowa Akademia Przedszkola" to nowość w Kolorowym Pudełku.

 

 

Dzięki ćwiczeniom przedszkolaki podnoszą swoją sprawność fizyczną.

 

Mazda 6
Skontaktuj się z autorem tekstu: JaW
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:WYDARZENIA-IMPREZY
ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
SPRZEDAM MIESZKANIE NA ALEJACH LIPOWYCH
SPRZEDAM MIESZKANIE NA ALEJACH LIPOWYCH
Sprzedam mieszkanie na Alejach Lipowych 11/24 o powierzchni 55,8 metra kwadratowego, 1 piętro, 2 pokoje z kuchnią, łazienka i WC osobno, centralne ogrzewanie, m...
SPRZEDAM DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ NA PŁACHTACH
SPRZEDAM DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ NA PŁACHTACH
Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 2100m2 Płachty k/Pionek Cena 30 zł m2, możliwość negocjacji Działka uzbrojona tel. kont. 792-943-062tel. kont. +353 868...
SUPER OKAZJA! DOM DO SPRZEDANIA!
SUPER OKAZJA! DOM DO SPRZEDANIA!
Dom położony jest na bardzo atrakcyjnej dzielnicy domków jednorodzinnych. Tuż za płotem rozciąga się Puszcza Kozienicka. Do centrum miasta jest ok.2 km, ...
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook