Dzisiaj jest środa, 23 stycznia 2019 r., 23 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Monitoring w Kolorowym Pudełku
Dodał: admin, 01-02-2016 09:57, odsłon: 3510

To nowość w pionkowskich placówkach przedszkolnych. Każda sala dydaktyczna jest monitorowana. Rodzice mają możliwość stałego podglądu swoich dzieci w otoczeniu przedszkolnym. Tak skrócie można opisać system monitoringu, który został zainstalowany w prywatnym przedszkolu „Kolorowe Pudełko”.

- Jest to świetny środek zapewniający bezpieczeństwo najmłodszym, a rodzicom maluchów dający dodatkowe poczucie pewności. To również bardzo przydatne narzędzie dla dyrektora, który sprawuje nadzór pedagogiczny nad pracą nauczycieli – informuje Milena Królikowska właścicielka przedszkola - Przedszkola, które decydują się na zainstalowanie tego typu urządzenia urastają do rangi placówek godnych wyjątkowego zaufania – dodaje Pani Milena.

Placówki przedszkolne w różny sposób zabiegają o zaufanie rodziców. Jednym z nich jest oferta stałego podglądu na to, co w danej chwili dzieje się w przedszkolu. Instalacja takich rozwiązań ma jedno zadanie, rozwiać niepewności i wątpliwości rodziców, czy ich dzieci w dobrej atmosferze spędzają czas w przedszkolu.

Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: admin
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
Wasze komentarze
Super pomysł.
01-02-2016, 21:52:36
+ 8
- 1
odpowiedz

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook