Dzisiaj jest czwartek, 09 kwietnia 2020 r., 100 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | KATALOG FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Komora Normobaryczna  NORMOBARIA zielony
Kolorowe Pudełko startuje z naborem
Dodał: MaG, 18-02-2019 19:47, odsłon: 2663

Zapisy na nowy rok przedszkolny 2019/20 do przedszkola Kolorowe Pudełko ruszają już od 25 lutego. W tym roku rodzice mogą zadecydować i wybrać pakiet, który odpowiada im potrzebom.

- Przedszkole oferuje dwa pakiety: Pakiet podstawowy i pakiet Maxi. Przewidujemy stworzenie dwóch grup: jedna dla dzieci, które będą uczęszczać na pakiet podstawowy, druga dla  dzieci z pakietem Maxi. - mówi Milena Królikowska - Za miesięczny pobyt naszego dziecka w przedszkolu Kolorowe Pudełko zapłacimy od 130 zł za pakiet podstawowy oraz 520 zł za pakiet maxi – dodaje Milena

Od samego początku przedszkole wprowadziło w swojej ofercie metodę glottodydaktyki. Priorytetowo każda grupa przedszkolna realizuje podstawę programową właśnie poprzez tę metodę. Jest to metoda wieloetapowa i wprowadza się ją już u maluszków.  Ostatni etap to zerówka w trakcie, której dzieci zaczynają czytać.

- W tym roku będziemy mieć pierwszych absolwentów, którzy od początku swojej edukacji realizowali podstawę programową właśnie za pomocą glottodydaktyki. Rodzice w ogóle nie potrzebują w domu poświęcać czasu na naukę literek, a ich dzieci  zaczynają czytać. Rodzice mogą  spędzać  czas na ulubionych zajęciach – zachęca rodziców właścicielka przedszkola

 Bardzo ważne jest indywidualne podejście do dziecka. W każdej grupie jest dwoje wykwalifikowanych nauczycieli, którzy prowadzą równolegle zajęcia dydaktyczne. W trakcie zajęć z języków obcych dzieci dzielone są na mniejsze grupy. Taki model wpływa znacząco na jakość pracy z dziećmi,  a tym samym na jej efekty.

Oferta zajęć dodatkowych  w Kolorowym Pudełku jest  mocno rozbudowana. Aby urozmaicić czas dzieciom, jak również dać im możliwość poznawania i rozwijania różnych talentów prowadzone są zajęcia z wykwalifikowanymi instruktorami i nauczycielami. Wśród nich są partnerzy SCENT OF DANCE z Radomia czy Uzdrowisko WYSOWA ZDRÓJ.

- Chcemy, aby dzieci czuły się dobrze w naszym przedszkolu i wychodziły z niego zawsze uśmiechnięte. Myślę, że najlepszą formą jest poznanie przedszkola ''od kuchni ''. Rodzic sam musi przekonać się  czy przedszkole odpowiada jego oczekiwaniom i jest odpowiednim miejscem dla jego dziecka, dlatego też zawsze dajemy rodzicom możliwość przyjścia na bezpłatne dni adaptacyjne, aby spokojnie mogli podjąć decyzję – stwierdza Milena Królikowska

Cała metodologia pracy nakierowana w przedszkolu jest na tworzenie odpowiednich warunków rozwoju dzieci. W okresie dziecięcym człowiek  buduje odpowiednią bazę do poznawania i odkrywania świata. To czas na stworzenie odpowiedniego magazynu, chłonności umysłu naszych Milusińskich. Dziś jest czas, od którego zależy  jak dzieci poradzą sobie w kolejnych etapach życia. Decydujemy o przyszłej pozycji naszych dzieci w dorosłym życiu. Dając im  ponadprzeciętny rozwój stawiamy im możliwość  dokonywania świadomych wyborów, łatwość w rozwiązywaniu problemów w dorosłym życiu czyniąc z nich ludzi szczęśliwych.

 Już niebawem odbędzie się w Kolorowym Pudełku dzień otwarty w trakcie którego dzieci razem z rodzicami będą mogli poznać placówkę. - W tym roku przygotowaliśmy dla wszystkich dzieci specjalną niespodziankę :) Więcej informacji wkrótce. – zachęca do odwiedzenia przedszkola dyrektor  
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WYRÓŻNIONE FIRMY
WSZYSTKIE +
Agencja Reklamowa Arpass
Zajmujemy się projektowaniem materiałów graficznych dla firm oraz klient&...
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
SAMONLINE - SKLEP SPOŻYWCZY Z DARMOWĄ DOSTAWĄ
PRZEJDŹ DO SKLEPU +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook