Dzisiaj jest wtorek, 07 kwietnia 2020 r., 98 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | KATALOG FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
[ZDJĘCIA, WIEDO] Koncert Świąteczny Przedszkola Niepublicznego Kolorowe Pudełko
Dodał: MaG, 23-12-2019 08:30, odsłon: 3348
fot.Kolorowe Pudełko
fot.Kolorowe Pudełko

19 grudnia w Centrum Aktywności Lokalnej odbył się koncert świąteczny Przedszkola Kolorowe Pudełko. W trakcie spotkania mięliśmy okazję podziwiać siedem grup, które zaprezentowały inscenizacje taneczne.

Jako pierwsze na scenie pojawiły się słodkie Maluszki i zatańczyły do piosenki ,,Walking around the Christmas tree''. 4 latki z grupy Promyczki i Słoneczka wykonały przepiękne układy taneczne do piosenek ,,You are the reason'' oraz ,,Last Christmas''. Kolejne na scenie pojawiły się Niedźwiadki zaskakując wszystkich swoim wspaniałym występem. Chwilę później ujrzeliśmy na scenie wspaniałe śnieżynki z grupy Misie, które zaprezentowały baletowy taniec śnieżynek.

 


Kolejna z grup Motylki wprowadziła wzruszającą atmosferę wykonując taniec do piosenki Hallelujah. Na koniec mięliśmy okazję zobaczyć przepiękną i niezwykłą inscenizację w wykonaniu grupy Biedronki. Wspólnie zaśpiewano również pastorałkę – Rokiczanka od serca do ucha.

- W tym roku to dzieci wcieliły się w rolę konferansjerów i pomogły poprowadzić mi całe wydarzenie. Poradziły sobie świetnie i jestem z nich bardzo dumna. - mówi Milena Królikowska właścicielka Kolorowego Pudełka

  - Wierzę w to, że dzieci rodzą się z naturalną chęcią poznawania, ciekawością, otwartością na świat. Naszą rolą jest nie tyle rozwijanie, co wręcz podtrzymywanie, te jakże niezwykle ważne cechy osobowości. Poprzez odpowiednio przygotowany system edukacji możemy wspierać w naszych dzieciach takie cechy jak pewność siebie otwartość, asertywność, chęć poznawania świata i inne, które czasem przez niektórych nazywane są inteligencją emocjonalną. - dodaje  właścicielka przedszkola.

Koncert Świąteczny jest doskonałą okazją do tego, aby dzieci odnalazły w sobie drzemiącą siłę i zaskoczyły swoich rodziców.Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WYRÓŻNIONE FIRMY
WSZYSTKIE +
Agencja Reklamowa Arpass
Zajmujemy się projektowaniem materiałów graficznych dla firm oraz klient&...
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
SAMONLINE - SKLEP SPOŻYWCZY Z DARMOWĄ DOSTAWĄ
PRZEJDŹ DO SKLEPU +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook