Dzisiaj jest wtorek, 23 lipca 2019 r., 204 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Region. Gminne obchody Dnia Kobiet w Goździe
Dodał: MaG, 14-03-2018 15:32, odsłon: 1925
fot.GG
fot.GG

Były okolicznościowe życzenia, kwiaty, upominki i słodki poczęstunek. W niedzielę 11 marca zgodnie z wieloletnią tradycją  gminy Gózd, miała miejsce uroczystość z okazji Dnia Kobiet, na którą zaproszono panie z wszystkich piętnastu Kół Gospodyń Wiejskich działających na terenie naszej gminy.

ZŁOTUCHA DARIUSZ

Spotkanie otworzył Wójt Paweł Dziewit, który ciepłymi słowami przywitał przybyłe panie, złożył im serdeczne życzenia oraz odczytał  list sekretarza stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Marka Suskiego skierowany do uczestniczek i organizatorów spotkania.


Wśród zaproszonych gości był radny Sejmiku Województwa Mazowieckiego Zbigniew Gołąbek, radni powiatu radomskiego oraz radni i sołtysi z całej gminy.


Życzenia obecnym na sali paniom złożył radny sejmiku Zbigniew Gołąbek, Adam Siczek, Piotr Szymczak, a  w imieniu przewodniczącego Rady Gminy Gózd Krzysztofa Molendowskiego złożyła Anna Skonieczna, wiceprzewodnicząca.  Po życzeniach, panowie biorący udział w spotkaniu obdarowali  zaproszone panie symbolicznymi kwiatami i słodkimi upominkami oraz odśpiewali przy lampce szampana  gromkie „Sto lat”.

 

Specjalnie dla Pań zaśpiewał ks. Sylwester Jończyk oraz uczniowie

Publicznej Szkoły Podstawowej w Podgórze


Jak co roku, oprócz poczęstunku i upominków, organizatorzy  przygotowali dla pań z KGW niespodziankę. W tym roku był nią występ ks. Sylwestra Jończyka z parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Tczowie i uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej w Podgórze. W repertuarze młodych wykonawców znalazły się pieśni religijne, patriotyczne oraz biesiadne. Zaprezentowane utwory były wszystkim doskonale znane, dzięki czemu goście chętnie i z przyjemnością wtórowali  artystom.


Spotkanie upłynęło w bardzo sympatycznej atmosferze. Na zakończenie panie, które przybyły na uroczystość podziękowały wójtowi za  zorganizowanie uroczystości oraz jej przebiegu.Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook