Dzisiaj jest wtorek, 28 marca 2017 r., 87 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY | FORUM
Zdobądź kwalifikacje do nauczania języka angielskiego
Dodał: anex, 03-09-2015 12:18, odsłon: 888

Szkoła English College w Radomiu we współpracy z MSCDN w Radomiu, zaprasza nauczycieli wychowania przedszkolnego oraz edukacji wczesnoszkolnej na kursy języka angielskiego z przygotowaniem do Certyfikatu PEARSON PTE Level3.

Bezpłatne zajęcia pokazowe oraz spotkania organizacyjne odbędą się w:

  • English College RADOM - piątek 4 września godz. 17.00
  • English College ZWOLEŃ - poniedziałek 7 września godz.17.00
  • English College PIONKI - wtorek 8 września godz.17.00

Dlaczego PEARSON PTE level3?

 

PEARSON PTE Level 3 to oficjalny egzamin z listy ministerialnej. Nadaje uprawnienia do nauczania j. angielskiego w przedszkolach oraz klasach 1-3. W trakcie kursu uczysz się przede wszystkim praktycznego języka w oparciu o nowoczesne metody, programy i materiały dydaktyczne.

 

 

Egzamin PTE level3 jest egzaminem bardzo przyjaznym i testuje tylko praktyczne umiejętności językowe, takie jak: rozumienie tekstów czytanych, rozumienie ze słuchu, pisanie tekstów użytkowych, mówienie. Na egzaminie nie ma typowych zadań z gramatyki i słownictwa! Gramatyka i słownictwo oceniane są zawsze w kontekście np. w tekstach pisanych.

 

Dlaczego English College?

 

English College to szkoła z 20-letnim doświadczeniem i prestiżowym Znakiem Jakości PASE, co daje gwarancję najwyższej jakości nauczania. English College to również Akredytowane Centrum Egzaminacyjne PEARSON PTE, a lektorzy to eksperci w dziedzinie egzaminów językowych, certyfikowani egzaminatorzy, którzy solidnie przygotują Cię do egzaminu.

 

Bardzo Ważne!

 

Zanim się spotkamy na lekcji pokazowej rozwiąż test diagnostyczny na poziomach A1-A2 oraz B1-B2 na naszej stronie internetowej http://www.englishcollege.pl/test-online.html W formularzu testu wybierz Filię - RADOM MSCDN

 

Dzięki temu będziemy mogli przedstawić Państwu bardzo konkretną ofertę na kursy przygotowujące do egzaminu i możliwe terminy osiągnięcia zakładanego poziomu.

 

Mazda
Skontaktuj się z autorem tekstu: anex
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:WYDARZENIA-IMPREZY
ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
NAUCZYCIEL W PRZEDSZKOLU KOLOROWE PUDEŁKO
NAUCZYCIEL W PRZEDSZKOLU KOLOROWE PUDEŁKO
Przedszkole Kolorowe Pudełko w Pionkach poszukuje do pracy nauczyciela z wykształceniem pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna, mile widziana znajomość języka...
SPRZEDAM MIESZKANIE NA ALEJACH LIPOWYCH
SPRZEDAM MIESZKANIE NA ALEJACH LIPOWYCH
Sprzedam mieszkanie na Alejach Lipowych 11/24 o powierzchni 55,8 metra kwadratowego, 1 piętro, 2 pokoje z kuchnią, łazienka i WC osobno, centralne ogrzewanie, m...
SPRZEDAM DWIE DZIAŁKI 900 METRãW
SPRZEDAM DWIE DZIAŁKI 900 METRãW
Sprzedam działki 2x 900 metrów, położone koniec ulicy Kościuszki, początek Kamyka, działki graniczące ze sobą, media w drodze, przy zakupie całości cena ...
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook