Dzisiaj jest sobota, 30 maja 2020 r., 151 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | KATALOG FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
REMAX Sp. z o.o.
Z English College na Harward, Yale lub MIT? Tak, to możliwe!
Dodał: anex, 09-10-2015 09:59, odsłon: 2393

Każdy z nas marzy o ciekawej pracy, błyskotliwej karierze i zawodowym sukcesie. Chcielibyśmy, aby nasza praca dawała nam poczucie spełnienia, rozwijała nasze pasje i była dla nas źródłem osobistej satysfakcji. Realizację tak ambitnych planów z pewnością ułatwia dobra edukacja i studia na najlepszych uczelniach, nie tylko w Polsce , ale również za granicą.

Teraz, kiedy w zasadzie bez ograniczeń możemy podróżować po świecie i podejmować naukę na każdej niemal uczelni, realizacja takich planów jest bardziej realna niż kiedykolwiek wcześniej. Wszystko czego potrzebujemy, to biegła znajomość języka angielskiego oraz spełnienie pewnych formalnych wymagań. Między innymi niezbędne jest posiadanie odpowiedniego certyfikatu językowego.

 

Takim certyfikatem jest certyfikat TOEFL iBT, uznawany przez najbardziej prestiżowe uczelnie, instytucje rządowe, firmy i korporacje na całym świecie. Zarówno podczas rekrutacji, jak również aplikacji o różnego rodzaju granty, stypendia, staże, a nawet wizy studenckie i pobytowe. - Certyfikat TOEFL iBT to prawdziwa przepustka do kariery - mówi Witold Machlarz dyrektor szkoły English College, która specjalizuje się w przygotowaniu uczniów do tego międzynarodowego egzaminu.

 

- W Szkole English College stworzyliśmy specjalny program AKADEMIA TOEFL™ dla zdolnych i ambitnym uczniów z regionu radomskiego, którzy myślą o ciekawych studiach na zagranicznej uczelni lub chcieliby korzystać z różnego rodzaju staży, grantów, stypendiów i innych międzynarodowych programów edukacyjnych. W ramach programu AKADEMIA TOEFL™ kursanci nie tylko przygotowują się do egzaminu TOEFL iBT, ale również do matury na poziomie rozszerzonym. To co jednak najważniejsze, uczą się praktycznego języka na zawansowanym poziomie - dodaje Witold Machlarz.

 

Więcej informacji o programie AKADEMIA TOEFL™ można znaleźć na stronach internetowych szkoły English College: http://www.englishcollege.pl/strona,106,7.html

Skontaktuj się z autorem tekstu: anex
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WYRÓŻNIONE FIRMY
WSZYSTKIE +
Agencja Reklamowa Arpass
Zajmujemy się projektowaniem materiałów graficznych dla firm oraz klient&...
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
SAMONLINE - SKLEP SPOŻYWCZY Z DARMOWĄ DOSTAWĄ
PRZEJDŹ DO SKLEPU +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook